1397/04/30
مرتب سازی بر اساس:
محدودیت:

خطبه های نماز جمعه 1397/04/29
خطبه ها

1397/04/29 ساعت: 6:40 PM
سخنان رهبری عزیز انقلاب امام خامنه ای (حفظه الله تعالی) در جمع کارگزاران حج فرمودند:« سرزمین مکه برای همه ی مسلمانان است. نباید کسانی فکر کنند هر کاری که می خواهند می توانند در این سرزمین انجام دهند. آن حکومتی که از مفاهیم حج جلوگیری و "صَدّ عَن سَبیل الله" می کنند، بدانند کعبه متعلق به همه ی مسلمانان است. آن کسانی که سیاست را از دین اسلام جدا می دانند، اسلام را نفهمیده اند. حج یک میدان عملی است که آمیختگی دین و سیاست را نشان می دهد.» امیدوارم زائران عزیز در داخل کشور خرید کنند و پول های خود را آنجا هزینه نکنند. همان طور که رهبری عزیز فرمودند: « بازار در همه جا هست اما مسجدالحرام در همه جا نیست.» آن جا فارغ البال برای کسب معنویت و زیارت اقدام کنید. • چهارشنبه 3 مرداد ماه " ولادت تمام و کامل نور حضرت علی بن موسی الرضا المرتضی " است. این ولادت را به همه ی محبان آن حضرت و فرزند گرامیش حضرت ولی عصر (ارواحنا له الفداء) و شما نمازگزاران این هفته عرض تبریک و تهنیت دارم. خدا را به مقام امام رضا(ع) قسم می دهیم که توفیق زیارت و شفاعت ایشان را نصیب همه ی ما بفرماید.
تعداد بازدید:65
خطبه های نماز جمعه 1397/04/22
خطبه ها

1397/04/22 ساعت: 7:30 PM
• یک شنبه 24 تیرماه " ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختران " است. این ولادت باسعادت را به محضر امام عصر(ارواحنا له الفداء) و علی بن موسی الرضا(ع) و همه ی خوبان این عالم و شما نمازگزاران عزیز عرض تبریک و تهنیت داریم. حضرت معصومه چه کرد که به این مقام رسید و پدرش فرمود:" فداها أبوها" این درجه ی تقوای ایشان است. باید ایشان را الگو قرار دهیم. امروز دشمنان اسلام از بی بند و باری خسته شده اند. متأسفانه عده ای در داخل انگار نه انگار که مسلمان هستند. انسان های بی غیرت جهنمی هستند. همه ی بدبختی های ما از جایی ریشه گرفته که از کتاب خدا فاصله گرفته ایم. طبیب همه ی ما خداست و داروخانه ای به نام قرآن مجید داریم. در این هستی کسی که هیچ مرضی ندارد فقط وجود حضرت ولی عصر (ارواحنا له الفداء) است. تمام توجه ایشان به کتاب خداست. کسانی که گناهی را مرتکب می شوند به کتاب خدا مراجعه نمی کنند. وجود حضرت زهرا(س) بهترین الگوی ماست. دینداری برای ما بهتر است زیرا راحت تر زندگی می کنیم. حتی مجسمه هایی که داخل مغازه هاست همه مظاهر فساد است. • برادران عزیز در این کمبود آبی که در سراسر مملکت حاکم است بعضی از دوستان عزیز از پمپ بر سر راه لوله ی اصلی استفاده می کنند. استفتاء هم کرده ایم و مراجع عظام تقلید اجازه نداده اند. غسل و وضو با این آب مشکل دارد.
تعداد بازدید:59
خطبه های نماز جمعه 1397/04/15
خطبه ها

1397/04/15 ساعت: 6:52 PM
اگردر صحنه ی دفاع مقدس شهیدان عزیز علم الهدی و باقری ها الگوی جوانان و دانشجویان ما بودند برای این بود که به شکل فعال نقش و رسالت خود را تعریف و ایفا می کردند. امروز هم الگوی جدیدی مثل شهید احمدی روشن و حججی ها نشان دادند چگونه می توان نقش خود را پیدا و ایفا کرد؟ لذا همه ی ما باید بتوانیم نقش و جایگاه مؤثر خود را در جنگ اقتصادی تعریف کنیم. اگر امروز دشمن از هر حربه ای برای ایجاد مانع در جهت پیشرفت ایران عزیز دریغ نمی کند به خاطر ضعف او و قدرت ماست. قدرتی که ما پیدا کرده ایم. انشاالله! در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی بار دیگر عظمت و توان کشور را به رخ دشمنان خواهیم کشید. امروز همانند اول انقلاب و جنگ تحمیلی همه مسؤل هستیم. بازاریان و مردم عزیز مواظب باشند افرادی هستند که می خواهند به هر بهانه ای علیه اسلام و نظام چیزی درست کنند. همه مسؤل حفظ و حراست از نظام انقلاب اسلامی هستیم. مواظب باشیم گرانفروشی نکنیم و به مردم فشار نیاوریم. امیدوارم در این جنگ نابرابر همانند جنگ تحمیلی ، به هوش باشیم و به وظیفه ی خود خوب عمل کنیم.• دوشنبه 18 تیرماه " شهادت رییس مذهب امام جعفر صادق (ع)" است. این شهادت مظلومانه را به پیشگاه فرزند عزیزش امام عصر(ارواحنا له الفداء) و نایب برحقش رهبر عزیز انقلابمان(حفظه الله تعالی) و عموم شیعیان و محبان آن حضرت، خصوصاً جمع حاضر تسلیت عرض می نمایم. انشاالله از مجالس و محافل این روز استفاده کنیم.
تعداد بازدید:53
خطبه های نماز جمعه 1397/04/08
خطبه ها

1397/04/08 ساعت: 11:46 PM
دولت محترم می بایست با انسجام بخشی به مدیریت اقتصادی و سیاسی و برنامه ریزی جهادی و انقلابی و با تکیه بر استحکام بخشی بر قدرت های ملی و تولید و ساخت داخل و اطمینان بخشی به مردم و یا بکارگیری مدیران کارآمد و دلسوز و انقلابی و جهادی با دمیدن روحی انقلابی بر کالبد نظام مدیریتی کشور، موجبات حرکت بالنده ی چرخه ی پیشرفت کشور را در جهت حل مشکلات مردم شتابی انقلابی ببخشند. همان طور که در خزانه داری آمریکا اتاق جنگ است می طلبد فرماندهان جهادی بسان دوران مقدس ، دفاع همه جانبه را علیه دشمن ساماندهی کنند. بدون شک وقتی مردم نقشه ی عملیاتی دولت را برای مقابله ی بی امان با جنگ اقتصادی دشمن در قالب فرماندهان اقتصادی با روحیه ی همانند؛ شهید باکری ها، همت ها، خرازی ها در میدان جنگ اقتصادی در کنار خود ببینند دوشادوش دولت همه ی ملت در مقابله با دشمن به میدان خواهند آمد. تنها روحیه ی ایثارگری و ساده زیستی و جهادگری است که جوابگو می باشد. لذا از دولت محترم می خواهیم همچون دوران دفاع مقدس نقشه ی شوم دشمن را منهدم و نقش برآب کنند. *****رهبری هوشمند و حکیم انقلاب از سال ها قبل همواره درباره ی استحکام بخشی به قدرت داخلی و اجرای اقتصاد مقاومتی تأکید کرده اند. متأسفانه همه ی دولت ها به درستی عمل نکردند و اگر درست عمل می شد ما متکی به نفت نبودیم. باز هم تقاضا داریم که به نیروهای متخصص و جوانان خودمان اعتماد کنیم. انشاالله! خداوند به دولت مردان ذکاوت بیشتر عنایت فرماید تا به صورت جدی عمل نمایند.
تعداد بازدید:161
خطبه های نماز جمعه 1397/04/01
خطبه ها

1397/04/01 ساعت: 6:21 PM
امام جمعه موقت خور حجه الاسلام والمسلمین سید علی آل داود:امروز، " مصادف با سال روز تشکیل سازمان تبلیغات اسلامی و روز اطلاع رسانی است." امام خمینی (ره) در سال 1360 دستور تشکیل این سازمان را دادند. منشأ خدمات فراوانی بوده است. از جمله کارهای این سازمان: اعزام مبلغان در مناسبت های تبلیغی به سراسر کشور و حتی خارج از کشور، نظارت بر عملکرد و تقویت برنامه های مذهبی، صدور مجوزها برای هیئت ها و کانون های مذهبی، نظارت بر کار مداحان و آموزش تخصصی آنها و ذاکرین اهل بیت(ع) و .... به همه ی مسئولین این سازمان در سراسر کشور و برادر عزیزمان حجة الاسلام آقای رفیع (مسئول اداره تبلیغات شهرستان) تبریک عرض می کنم. امیدواریم خداوند توفیق عنایت بفرماید. • پنج شنبه 7 تیرماه " سال روز شهادت شهید مظلوم آیت الله دکتر بهشتی و هفتادو تن از یارانش " در حادثه ی اندوهبار بمب گذاری در مقر حزب جمهوری اسلامی است. شهادت این عزیز باعث اتحاد کامل امت در مقابل منافقین شد.هفته ی " قوه ی قضاییه" را به همه ی قضات و کارکنان دستگاه قضایی و هم چنین در سطح شهرستان تبریک عرض می کنم. یاد و خاطره ی این شهدای بزرگوار را نیز گرامی می داریم. *******برای ثبت نام خواهران در حوزه علمیه شهرستان هنوز در باز است و تا 25 تیرماه فرصت هست. در جامعه ی بانوان در شهرستان، حضور خانم هایی که تحصیل کرده ی حوزه می باشند ملموس است. نقش آنها بسیار مثبت است. بنابراین شما پدران و مادران همت بفرمایید و دختر خانم های خود را برای ثبت نام راهنمایی کنید.
تعداد بازدید:77
خطبه های نماز عید سعید فطر 1397/03/25
خطبه ها

1397/03/25 ساعت: 4:17 PM
عید سعید فطر، که یکی از اعیاد بزرگ و باعظمت در اسلام است به مولایمان حجة بن الحسن العسکری(ارواحنا له الفداء) و به نائب برحقش ، رهبر عزیز انقلاب(حفظه الله تعالی) و همه ی شیعیان و مسلمین خصوصاً جمع حاضر، برادران و خواهران گرامی عرض تهنیت دارم. انشاالله! خدا اجر سنگین به واسطه ی این یک ماه روزه به همه عنایت بفرماید.***
تعداد بازدید:78
خطبه های نماز جمعه 1397/03/18
خطبه ها

1397/03/18 ساعت: 6:19 PM
به عنوان یک طلبه ی کوچک، از همه ی برادران و خواهران بزرگوار که خداوند به همه این توفیق را نصیب کرد تا در راهپیمایی روز قدس شرکت کنند از همه تشکر می کنم. خداوند را به این ایام قسم می دهم انشاالله این قدم ها تا سر پل صراط ثابت قدم باشد.*****امروز تکنولوژی روز، بحث هسته ای است. ما هم از مسئولین و دولت محترم و دست اندرکاران بحث هسته ای می خواهیم در این امتحان مذاکره سربلند بیرون بیایند. مردم به شما توجه می کنند و اگر خطاهایی را که در مذاکرات اولیه رخ داد اتفاق بیفتد مردم نخواهند بخشید. چرا آنها نمی خواهند ما رشد کنیم؟ زیرا می خواهند با همین علم بر ما و ملت های مسلمان مسلط شوند. ملتی که در علم رشد کرده باشد کسی نمی تواند از این ملت سواری بگیرد.
تعداد بازدید:72
خطبه های نماز جمعه 1397/03/11
خطبه ها

1397/03/12 ساعت: 2:19 PM
• انشاالله "شب های قدر" را قدر بدانیم. " لَيْلَةُ الْقَدْرِ خَيْرٌ مِنْ أَلْفِ شَهْرٍ، شب های قدر از هزار شب برتر است." انشاالله حضور چشمگیر داشته باشیم و برای اسلام و سرنگونی مستکبرین و در حق یکدیگر دعا کنیم. این شب ها با شهادت مولایمان علی بن ابیطالب(ع) مصادف شده است. • چهارده خرداد " رحلت امام (ره)" است. انشاالله! با حضور خود قدردان این نعمت بزرگ باشیم.امام(ره) برای خدا حرکت کرد و خلف به حق او هم برای خدا صحبت و اقدام می کند. رهبری اخلاص بالایی دارد و دلسوز همه ی ماست. امام آمد و اسلام و شیعه را تجدید کرد. دنیا و بشریت مدیون امام هستند.آثار حرکت انقلابی امام(ره) در سراسر دنیا مشهود است و اثر مثبت گذاشته است. • چهارده خرداد " رحلت امام (ره)" است. انشاالله! با حضور خود قدردان این نعمت بزرگ باشیم.امام(ره) برای خدا حرکت کرد و خلف به حق او هم برای خدا صحبت و اقدام می کند. رهبری اخلاص بالایی دارد و دلسوز همه ی ماست. امام آمد و اسلام و شیعه را تجدید کرد. دنیا و بشریت مدیون امام هستند.آثار حرکت انقلابی امام(ره) در سراسر دنیا مشهود است و اثر مثبت گذاشته است. • جمعه هفته آینده " روز قدس" است. امام فرمود: « سرزمین فلسطین، پاره تن اسلام است.» انشاالله! با حضور و شعارهای خود برای چندمین بار اعلام می کنیم که : ای غاصبان! باید از فلسطین بروید. به تعبیر رهبری عزیز تا بیست سال دیگر خبری از شما نخواهد بود.
تعداد بازدید:91
خطبه های نماز جمعه 1397/03/04
خطبه ها

1397/03/04 ساعت: 6:33 PM
• شنبه 5اردیبهشت ماه برابر با 10 رمضان " روز وفات حضرت خدیجه(س) " است. خدمت امام عصر(عج) و شما جمع حاضر تسلیت عرض می کنم. ایشان ویژگی هایی دارند که در نقل های تاریخ ذکر شده که " کانَت مِن أحسَن النّساء جَمالَاً وَ أکمَلَهُنَّ عَقلاً وَ أتَمَهُنّ رأیاً" ایشان از نظر زیبایی و عقل و مدیریت از کامل ترین بانوان است.*****برادران عزیز ، هیچ کشوری در دنیا پیدا نمی کنید که مسائل نظامی خود را در طبق اخلاص قرارداده و تقدیم کنند. کسانی که بخواهند این مسائل دفاعی و بنیه ی نظامی مملکت را در اختیار اجانب قرار دهند از ملت نیستند و نفوذیند. تنها کشوری که در دنیا تمام مسائل هسته ایش زیر نظر آژانس است و بی حدو حصر از آن بازدید می کنند جمهوری اسلامی است.
تعداد بازدید:119
خطبه های نماز جمعه 1397/02/28
خطبه ها

1397/02/29 ساعت: 2:06 PM
اولاً؛ فرارسیدن ماه رمضان را به منجی عالم بشریت حضرت مهدی (ارواحنا له الفداء) و رهبر عزیز انقلاب و همه ی شیعیان و محبان اهل بیت و جمع حاضر تبریک و تهنیت عرض می کنم و از خداوند می خواهیم که بتوانیم خوب از این ماه استفاده کنیم. ثانیاً؛ از حضور اعزه ای که باعث چشم و چراغ این ماه مبارک شدند تشکر کرده و از مواعظ آنها در مجالس باشکوه ، به خصوص در شب های قدر بهره خواهیم برد.*****از خداوند استمداد می طلبیم همان طور که پیغمبر اسلام(ص) فرمودند:"أیُّهَا النّاسُ ، إنَّهُ قَد أقبَلَ إلَیکُم شَهرُ اللّه و هُوَ شَهرٌ دُعیتُم فیهِ إلى ضِیافَةِ اللّه ؛ ماه خدا فرارسیده است و همه ی ما به این ضیافت دعوت شده ایم." در این ماه دست و پای شیاطین در غل و زنجیراست. فرصتی مغتنم برای تهذیب نفس و عادت کردن به تقوی است.
تعداد بازدید:77
خطبه های نماز جمعه 1397/02/21
خطبه ها

1397/02/21 ساعت: 6:14 PM
در ابتدا پیروزی حزب الله را به همه ی جبهه ی مقاومت درمجلس لبنان، تبریک عرض می کنیم. با توجه به این که آمریکا و همه ی اذناب او خیلی پول خرج کردند تا حزب الله درخششی نداشته باشد ولی رأی اکثریت با آنها بود *****انتظار ما این است که تمام تعهداتی را که دوسال و نیم است انجام داده ایم به حالت تعلیق در بیاورند تا ببینیم دنبال ما می دوند یانه؟ تعهدات برجام دوطرفه است و اخیراً آمریکایی ها با پررویی تمام گفته اند ما بیرون رفته ایم اما جمهوری اسلامی باید به تعهدات خود پایبند باشد. آیا این خنده دار نیست؟ نمایندگان و مجلس باید وارد گود شوند.در امر اقتصاد مقاومتی دندان لقی را که تحریم ها را با کمک غربی ها آسان می کند باید کند. مجلس می تواند چارچوب مذاکرات آینده را مشخص کند. مجلس می تواند کمک بسیاری برای دولت باشد. کار مجلس ریل گذاری برای دولت است.
تعداد بازدید:114
خطبه های نماز جمعه 1397/02/15
خطبه ها

1397/02/17 ساعت: 5:52 PM
آقا فرمودند:« خیال نکنید اگر چهارنفر که سابقه ی انقلابی دارند از کاروان انقلاب کنار رفتند، انقلاب غریب است. این انقلاب تا آخر هست و به مهدویت وصل خواهد شد و هرکس پیاده شود باخته است.» ***** فرمودند: « دیروز به من می گفتند با یک سوم ظرفیت کار می کنیم. حمایت از کالای ایرانی یعنی؛ کارآفریده شود. کارگری بیکار نداشته باشیم.» اگر می خواهیم جوانان و تحصیل کرده های ما بیکار نشوند باید از واردات بی رویه بپرهیزیم. باید دلال ها و کسانی که در این قضیه دست دارند شناسایی شوند. دولت باید مقتدرانه بایستد و مردم نیز باید حمایت کنند. امیدوارم دولتمردان عملاً در این زمینه حمایت کنند و مردم شریف و عزیز نیز موقع خرید، بیشتر دقت کنند. و نیزفرمودند:« بهترین راه مقابله با دشمن، همین حمایت از کالای ایرانی است. دشمنان فهمیده اند که در جنگ سخت نظامی ، طرفی نخواهند بست. » اگر می توانستند ما را با قدرت نظامی از بین ببرند یک لحظه هم درنگ نمی کردند. در ادامه فرمودند:« بنده قبل از این هم در دوره ی رییس جمهور دیگر آمریکا گفتم که دوران بزن و دررو گذشته است. امروز اتاق جنگ علیه ما وزارت خزانه داری آمریکاست. راه مقابله چیست؟ به اقتصاد خود بپردازیم و به کالای خود توجه کنیم.» جنگ، جنگ اقتصادی است و ما هم می توانیم با خرید کالای ایرانی به این جنگ برویم و به نیروی انسانی خود اعتماد کنیم. انشاالله! خداوند به همه ی ما توفیق دهد تا به این جنگ سخت اقتصادی توجه کنیم.
تعداد بازدید:48
خطبه های نماز جمعه 1397/02/07
خطبه ها

1397/02/07 ساعت: 9:56 PM
امروز به امام عصر(ارواحنا له الفداء) منسوب است. خدایا! سلام های گرم و عارفانه و عاشقانه ی این محفل باشکوه نمازگزاران عزیز جمعه را در پاکتی از نور قرار داده و به محضر مولایمان ارسال بفرما. پیشاپیش ولادت آن حضرت(عج) را به خود ایشان و رهبر عزیز انقلاب و عموم شیعیان و محبان، به خصوص نمازگزاران این هفته، تبریک و تهنیت عرض می کنم. خدا را به عظمت و فضلش قسم می دهیم که توفیق سربازی آن حضرت را به ما عنایت کند. بزرگترین عبادت انتظار فرج است. کسی که منتظر حجت خداست وظایفی دارد:
تعداد بازدید:100
خطبه های نماز جمعه 1397/01/31
خطبه ها

1397/01/31 ساعت: 11:32 PM
امام جمعه موقت شهر خور حجه الاسلام والمسلمین شیخ حسین عزیز:به مناسبت میلاد امام حسین(ع) از این فرصت استفاده می کنم و از زحمات فرماندار محترم و اقدامات و فعالیت های ایشان در طول چند سالی که در شهرستان ما حضور داشتند صمیمانه تقدیر و تشکر می کنم. از شاخص ترین خدمات جناب استوار، تلاش هایی که نسبت پروژه ی گازرسانی به خور داشتند. امیدواریم که خداوند متعال خدمات و اقدامات ایشان را به عنوان باقیات الصالحات قرار دهد و از ثواب هایی که در کلام سیدالشهدا درباره ی خادمان واقعی بیان شده بهره مند شوند. به فرماندار جدید مهندس بلالیان، به عنوان سومین فرماندار شهرستان خوروبیابانک تبریک عرض می نمایم. از خداوند متعال آرزوی سربلندی و موفقیت برایشان مسئلت دارم. مردم خور ، مردم صبور و نجیبی هستند که به خادمان خود علاقه دارند. اما مطالبه گر و حساس روی وعده ها و وعیدهای مسئولین هم هستند. امیدوارم فرماندار جدید در فضای همدلی و اتحاد با تعامل نماینده ی محترم مجلس و مسئولین بتواند خدمات بیشتری در شأن شما مردم ارائه دهد.
تعداد بازدید:100
خطبه های نماز جمعه 1397/01/24
خطبه ها

1397/01/24 ساعت: 6:47 PM
• شنبه 25 فروردین برابر با 27 رجب " عید مبعث " است.این عید بزرگ را به امام عصر (اواحنا له الفداء) و عموم مسلمین خصوصاً جمع حاضر تبریک و تهنیت می گویم. بعثت راهی پرنور برای رشد و ترقی بشریت است. بعثت ظهور شاهراه جدید در مقابل انسان هاست. جهت دست یابی به تعالی است. در این عرصه انسان شدن و دست کشیدن از زشتی ها و هم چنین مزین کردن به فضائل یک هدف آرمانی است. از اهداف بعثت این است: 1- " إِنَّمَا بُعِثْتُ لِأُتَمِّمَ مَکَارِمَ الْأَخْلَاقِ؛ همانا من برای ارائه ی کامل فضائل اخلاقی برگزیده شدم." 2- " لَم نُبعَث لِجَمعِ المال وَ لکِن بُعِثنا لِلاِنفاق، ما برای مال اندوزی برگزیده نشدیم بلکه برای انفاق مبعوث شدیم." انشاالله خداوند توفیق دهد بتوانیم در مجالس و محافلی که به این منظور برگزار می شود شرکت نماییم! • جمعه 31 فروردین برابر با 3 شعبان " ولادت باسعادت امام حسین(ع) و روز پاسدار" است. این روز بزرگ را پیشاپیش به همه ی شما عزیزان تبریک عرض می کنم. فلسفه ی به وجود آمدن سپاه پاسداران به فرمان امام (ره) دو چیز است:1- حفظ نظام اسلامی ؛ اگر روزی فرهنگ ، اقتصاد و مسائل نظامی مملکت را تهدید کند وظیفه ذاتی سپاه است که کمر همت ببندد. 2- حفظ دستاوردهای نظام اسلامی در همه ی ابعاد
تعداد بازدید:93
خطبه های نماز جمعه 1397/01/17
خطبه ها

1397/01/18 ساعت: 11:15 AM
.. آمریکا از سال 2007 پس از شکست های بزرگ در افغانستان، عراق ، لبنان ، غزه و هر جایی که می بینید جنگ راه انداختند، شکست گسترده ای خورده اند و اکنون عصبانی هستند. نقشه ی آنها تغییر کرده و به اذناب داخلی خود( سردمداران فتنه ی 88 و امثال آنها) اتکا می کنند. باید بدانند مثل همیشه مردم وفادار و ولایی هیچ وقت فریب نقشه های آنها را نخواهند خورد. .. جمعه ی قبل شاهد این بودیم که مردم شریف و عزیز فلسطین را نسل کشی کردند. این عمل محکوم شد. رژیم صهیونیست به آخر خط رسیده که با چنگ و دندان به آب و آتش می زند. طبق فرموده ی امام (ره)" این غده ی سرطانی باید از بین برود." انشاالله! .. جمعی از مدیران دولتی در اولین روز کاری خود با رییس محترم دولت دیدار داشتند. در این دیدارها حرف های مهمی مطرح می شود که جهت گیری گوینده را در سال پیش رو نشان می دهد. یکی بحث پیام رسان تلگرام و ... بود که می بینیم همه ضرر است. گفتند که اگر این بسته شود باعث تلخکامی مردم می شود. در صورتی که مسائلی که در ذیل آمده کام مردم را تلخ می کند:
تعداد بازدید:77
خطبه های نماز جمعه 1397/01/10
خطبه ها

1397/01/10 ساعت: 9:49 PM
• شنبه 11 فروردین برابر با 13 رجب " روز ولادت باسعادت علی بن ابیطالب (علیه آلاء تحیة و الثناء) " است. این ولادت بسیار پر برکت و نورانی را به فرزند گرامیش امام عصر (ارواحنا له الفداء) و رهبر عزیز انقلاب(حفظه الله تعالی) و همه ی شیعیان و محبان آن حضرت، خصوصاً جمع حاضر ، خواهران و برادران گرامی تبریک عرض می کنم. پیامبر (ص) فرمودند:« َاَنا سَیّدُالّنبیین وَ عَلیُّ سَیّدُالوَصّیین؛ من آقای پیامبران و علی آقا ی اوصیا است.» فرمود:« عَلیُ بنُ ابی طالِب اِمامُکُم بَعدی وَخَلیفَتی عَلَیکُم ؛ او امام شما بعد از من است و خلیفه ی من بر شماست. یا علی! أنتَ فاروقُ الّذی یَفرِقُ بَینَ الحقّ و الباطِل؛ تو معیار جدایی حق از باطل هستی.» امیدوارم! بتوانیم مولا را خوب بشناسیم و به اوامر و نواهی ایشان توجه کرده و به نهج البلاغه نگاهی بیندازیم. خواهش می کنم که به نماز اول وقت که شاه کلید است توجه کنیم.
تعداد بازدید:106
خطبه های نماز جمعه 1397/01/03
خطبه ها

1397/01/03 ساعت: 5:26 PM
حجت الاسلام والمسلمین سید علی آل داودامام جمعه موقت شهر خور :در حقیقت این ماه، ماه رجب ، ماه پر خیر و برکت است. ماهی که بسیار فضیلت دارد و امید است که اعمال آن را فراموش نکنیم. به خصوص روزه ی این ماه را؛ که در قیامت شامل رجبیون باشیم. تا زمانی که اَینَ الرّجبیون گفته می شود به توانیم بایستیم. هم چنین " ایام البیض و اعتکاف" نیز در این ماه وجود دارد که توصیه فرمودند این سنت حسنه ی رسول الله (ص) و اهل بیت (ع) را انجام دهیم و آن را پرنگ تر نماییم. مسئولین اعتکاف اعلام نموده اند که امسال برنامه ریزی بهتری انجام شده و تفکیک سنی صورت گرفته و مسجدی مخصوص نوجوانان در نظر گرفته اند. بانیان خیر بیشتر در این زمینه دقت فرمایند. زیرا اعتکاف هزینه های سنگینی دارد. کسانی که نذوراتی دارند به اداره ی تبلیغات رجوع کنند تا به طور عادلانه هزینه ها تقسیم شود. • به تمام علما و طلاب بزرگواری که از قم و اصفهان تشریف آورده و مجالس شهرستان را زینت بخشیده اند، خوش آمدگویی عرض می کنم. امیدواریم که از علوم آنها استفاده ی بیشتربرده و از حضورشان بهره مند شویم. • هم چنین به همشهریانی که از شهرهای دیگر به شهرستان آمده اند و در نماز جمعه شرکت نموده اند، خوشامد می گوییم. انشاءالله! همه در زیر سایه ی امام زمان(عج) و در پناه لطف خدای متعال پایدار و در راه دین اسلام موفق باشید.
تعداد بازدید:129
خطبه های نماز جمعه 1396/12/25
خطبه ها

1396/12/25 ساعت: 8:43 PM
• روز چهارشنبه اول فروردین " عید نوروز " است. پیشاپیش خدمت شما خواهران و برادران گرامی عرض تهنیت دارم. سالی همراه با موفقیت ، رضایت خدا و امام عصر(ارواحنا له الفداء) و ولایت اهل بیت و فقیه برایتان آرزو می کنم. انشاالله سالی پر از نعمت و برکت و رحمت برای همگان باشد! • همچنین " روز شهادت امام هادی (ع) " است. این شهادت مظلومانه را به محضر گرامی فرزندش امام زمان (ارواحنا له الفداء) و جمع حاضر عرض تسلیت دارم. پیشنهاد می کنم چون اول فروردین مصادف با شهادت امام علی النقی (ع) است اگر برایتان مقدور است عید مردگان را روز شهادت بگیرید. در روایتی از این امام بزرگوار آمده است که فرمودند :«ألقُوا النِّعَمَ بِحُسنِ مَجاوَرَتِها وَ التَمِسُوا الزِّیادَةَ فیها بِالشُّکرِ؛ نعمتها را به خوبی در اختیار دیگران قرار دهید و با شکرگزاری از آنها، نعمتها را افزایش دهید.» • روز دوشنبه "اول ماه رجب، اولین ماه حرام" است. رجب به معنای نهری در بهشت است که از شیر سفیدتر و از عسل شیرین تر و ماه استغفار و توبه است و ذکر" اَستَغفِرُاللهَ وَ اَسئَلُهُ الٌتَوبَةَ " زیاد سفارش شده است. یک روز روزه گرفتن در ماه رجب درهای رحمت خداوند را بر روی انسان باز کرده و درهای غضب خداوند بسته می شود. انشاالله قدر دانسته و خود را برای "ایام البیض" آماده کنیم. خواهران و برادران گرامی وقت را مغتنم بشمارند. *****راه این حقیر به عنوان یک طلبه ی کوچک راه امام و شهدا و رهبری عزیز انقلاب(حفظه الله تعالی)است. ما یک راه بیشتر نداریم و چپ و راست و ... را دشمن به خورد ما داده است.
تعداد بازدید:117
خطبه های نماز جمعه 1396/12/18
خطبه ها

1396/12/19 ساعت: 8:57 AM
• روز 20 اسفند "روز راهیان نور" است. انشاالله آنهایی که فرصت دارند در ایام عید مناطق قتلگاه شهیدانمان کمتر از مراکز زیارتی نیست، یعنی یکی از جاهایی که حدود چهار و نیم تا پنج میلیون از دانشجویان به آنجا سفر می کنند و آمریکایی ها از همین می ترسند. من از این تعجب میکنم بعضی از مصوبات آموزش و پرورش را مثلاً به جانبازان سر نزنید، به مرقد شهدا نبرید و از این چرت و پرتهایی که می نویسند، آن کسانی که اینها را تصویب می کنند دنباله رو آمریکایی ها هستند. ما هر چه داریم از شهدانمان است، واقعاً عجیب است. "بارالها شهیدانمان را که دلباخته تو بودند به جوار خود بپذیر و در صف اولیای خود قرار ده." این کلام امام رحمه الله علیه است.
تعداد بازدید:107
12345678910...بعدی
ارسال دیدگاه
جستجو در سایت
مانده تا روز جمعه

روز
ساعت دقیقه ثانیه