1396/12/06
مرتب سازی بر اساس:
محدودیت:

خطبه های نماز جمعه 1396/12/04
خطبه ها

1396/12/04 ساعت: 7:28 PM
• به جریان اعتکاف نزدیک می شویم. کسانی که می توانند، معتکف شده و افرادی که نمی توانند، بانی شده و در ثواب آن شریک شوند. امیدوارم مانند سنوات قبل به این موضوع توجه کنند. • پذیرش حوزه ی ریحانة النبی خواهران در این شهر است. سفره ای که به برکت شهیدان و امام گسترده شده است. حوزه خود یک دانشگاه است و شهریه ندارد و معارج علمی آن با وزارت علوم توافق شده است و با مدارج دانشگاهی تفاوتی ندارد. تا فرصت هست خانواده ها و خواهران گرامی اقدام کنند تا با همت ما همچنان پهن و گسترده بماند و از برکات و فیوضات آن بهره مند شوند. *****به زندگی فاطمه زهرا(س) نگاه کنید که با قاطعیت و شجاعت وارد عرصه ی دفاع از ولی زمان شد و بدون انعطاف و تسلیم ، در مسیر استقرار حاکمیت حق حرکت کرد و در این مسیر از پای ننشست تا به شهادت رسید. مردم بدون دسته بندی های سیاسی و جناحی به خیابان ها آمدند و همه شعار وحدت دادند. نشان دادند پای انقلاب ایستاده و پیرو رهبرشان هستند.
تعداد بازدید:41
خطبه های نماز جمعه 1396/11/27
خطبه ها

1396/11/27 ساعت: 3:57 PM
حجه الاسلام والمسلمین حاج شیخ محمد عزیز امام جمعه موقت شهر خور: • اَلسَّلاَمُ عَلَيْكِ يَا بِنْتَ رَسُولِ اللَّهِ السَّلاَمُ عَلَيْكِ يَا بِنْتَ نَبِيِّ اللَّهِ‏ *****حضور جوانان در راهپیمایی 22 بهمن گرم تر و پررونق تر و با شور و شعف بیشتری در همه ی شهرها دیده شد. دشمنان وقتی حضور مردم در صحنه را می بینند مأیوس شده و پیام خود را می گیرند و می دانند که نمی توانند کاری بکنند. لذا باید همه شاکر این نعمت (انقلاب) باشیم و مسئولین قدر این مردم را بدانند و هرچه بیشتر به مردم خدمت کنند. ادای حق و خون شهدا را در نظر داشته باشند. • " ایام فاطمیه " است. روز سه شنبه "شهادت حضرت زهرا (ع)" است. شعائر را قدر بدانیم و در مجالس و محافلی که برای روضه خوانی این بانو برگزار می شود شرکت کنیم. روز سه شنبه در همین مکان ساعت 10:30 عزاداری و سینه زنی است که به مسجد جامع منتقل خواهند شد.
تعداد بازدید:38
خطبه های نماز جمعه 1396/11/20
خطبه ها

1396/11/20 ساعت: 5:43 PM
• یک شنبه 22 بهمن " روز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و سقوط رژیم منحوس شاهنشاهی " در ایران است. این روز را پیشاپیش تبریک عرض می کنم. با تمام تلاش های دشمن که می خواهند مردم را مأیوس کنند، انشاالله ما هم مانند همه ی شهرهای ایران در این راهپیمایی بزرگ پررونق تر شرکت خواهیم کرد. انقلاب اسلامی محصول رشد فکری مردم است. ریشه های درخت انقلاب مردمند. مردمند که از منبع غنی معرفت دینی تغذیه کرده اند. انقلاب را باید روی زمین در متن واقعیت تاریخ تحلیل کرد و مراقب غالب شدن تحلیل های تخیلی بود. ****** در صحبت های رهبری عزیز انقلاب امام خامنه ای ( حفظه الله تعالی) هم آمده که : « این انقلاب مردمی است . مردم همان کسانی هستند که حماسه ی 22 بهمن را به وجود آوردند. مسئولان مردم را بشناسند و برای مردم کار کنند. خدا گفته است که باید خادم مردم باشیم.» *****درباره اقتصاد دوره ی پهلوی و مقایسه ی دوره حالا در فضای مجازی متأسفانه مطالب زیادی از سوی عاشقان سلطنت نوشته می شود که اکثر این نوشته ها یا از جهت بی اطلاعی است یا مزدورند که حرف می زنند.
تعداد بازدید:63
خطبه های نماز جمعه 1396/11/13
خطبه ها

1396/11/15 ساعت: 7:24 PM
دهه ی مبارکه ی فجر را به همه ی فجرآفرینان و مستضعفین جهان، به خصوص شما خواهران و برادران گرامی ایمانی تبریک و تهنیت عرض می کنم. این انقلاب در همه ی خانه ها و قلوب مؤمنین ریشه دارد. عصاره ی خون پاک شهیدان از صدر اسلام تا کنون است. بعد از امام زمان(ارواحنا له الفداء) همه ی اولیای خدا به این نظام اسلامی چشم دوخته اند.*** از روز 12 بهمن که امام به مملکت ورود پیدا کرد کشور زیرو رو شد. اختلافات تمام شد و این دلیل پیروزی ما بود. روز به روز باید همدلی و اتحاد خود را افزایش دهیم و در مقابل دشمنان اسلام متحدتر شویم. انشاالله! در مسیر حق و انقلاب بمانیم و انقلابی هم از این دنیا برویم. خدا را به این روزهای عزیز قسم می دهیم روز به روز بر اتحاد و انسجام همه ی اقشار ملت بیفزاید و سنگ تفرقه را در دل دشمنان اسلام بیندازد. ***** "نماز جمعه یادگار ارزشمند امام و حاصل خون پاک شهیدان اسلام است." به این راحتی این میعادگاه پیدا نشده است. در زمان طاغوت نماز جمعه نداشتیم زیرا در خطبه ی دوم افشاگری مسائل سیاسی است. تا جایی که می توان باید این پایگاه را حفظ کرده و همه مُبَلّغ نماز جمعه شویم. اگر می خواهیم دشمن به ما چشم طمع نداشته باشد باید این سنگرها را پر کنیم.
تعداد بازدید:55
خطبه های نماز جمعه 1396/11/06
خطبه ها

1396/11/06 ساعت: 4:35 PM
• انشاالله در 11 بهمن برای اولین بار "اجلاس استانی نماز" در شهرستان خور برگزار خواهد شد. از فعالان نماز و همه ی شما عزیزان انتظار داریم که حضور به هم برسانید که این نشانه ی اهمیت دادن به نماز است. همچنان که در قرآن فریاد نماز بلند است که " إِنَّ الصَّلاةَ تَنْهى‌ عَنِ الْفَحْشاءِ وَ الْمُنْكَرِ " نماز است که همه ی ما را از بدی ها نگه خواهد داشت، اگر کسی می خواهد از همه ی پلیدی ها و زشتی ها به دور باشد اهل نماز باشد. نماز شخص منحرف را اگر اهل نماز باشد نجات خواهد داد. از عزیزانی که برای این اجلاس تلاش می کنند قدردانی می کنم. • پنج شنبه 12 بهمن " روز ورود امام خمینی (ره ) به ایران" است. شروع دهه ی مبارک فجر است. این دهه را به همه ی مستضعفین جهان و ملت های دربند و همه ی شما عزیزان تبریک عرض می کنم. انشاالله! تا آخر انقلابی بمانیم و نبُریم. انقلابی یعنی؛ احساس تکلیف کردن، متعهد بودن، زیر بار ظلم نرفتن، توجه داشتن به اسلام و اهل بیت(س) و نگاه به امام عصر (ارواحنا له الفداء).******* امروز تمام نقشه های دشمن با همت شما نقش بر آب شده است. دشمنان باید بدانند انقلاب اسلامی ریشه در خانه ها و قلب های کل مستضعفین جهان و قلب همه ی ایرانی ها دارد. مگر می شود نور خدا را خاموش کرد. خدا می خواهد این نظام باقی بماند. اگر انقلابی محشور شدید با امام عصر(ارواحنا له الفداء) و پیغمبران محشور خواهیدشد.******آمریکا باید بداند که هیچ غلطی نمی تواند بکند. با همت شما مردم شاهد نابودی استکبار جهانی هستیم. این دیوانه بازی ها نشان می دهد که چاره ی دیگری ندارند. الحمدلله جبهه ی مقاومت در همه جا حرف اول را زده است.
تعداد بازدید:69
خطبه های نماز جمعه 1396/10/29
خطبه ها

1396/10/29 ساعت: 6:55 PM
• سه شنبه 3 بهمن ماه " ولادت باسعادت عقیله ی بنی هاشم زینب کبری (س)" اتفاق افتاد. این ولادت باسعادت را به پیغمبر اعظم(ص) و فرزندان پاک او خصوصاً امام عصر(ارواحنا له الفداء) و به رهبر عزیز انقلاب(حفظه الله تعالی) و عموم شیعیان و محبان آن حضرت و جمع حاضر عرض تبریک دارم. همچنین این روز را " روز پرستار " نامگذاری کرده اند. به همه ی پرستاران عزیز اناثاً و ذکوراً در هر جا که در حال خدمت رسانی به این مردم عزیز هستند عرض خسته نباشید و تبریک و تهنیت دارم. *******خطاب اول بنده به ریاست محترم جمهور ایران است . ایشان خود یک روحانی است ، مجوز نقد ائمه (ع) را از کجا آورده است؟ پیغمبر خدا و اهل بیت او را هم قابل نقد می دانند. انسان تعجب می کند. در حالی که تاکنون هیچ نقدی از سوی هیچ منتقدی برنتافته است و با اهانت و ناسزاهای دور از شأن به منتقدان تاخته است. این فرمایش صحیحی نبوده است که می شود به امام زمان (عج) نقد کرد.بنابراین نقد کردن پیغمبر و ائمه به این معناست که ما عصمت آنها را نقد کنیم و نسبت خطا را در قول و فعل آنها جایز بدانیم و این خلاف مسلمات شریعت و دین و مذهب است.
تعداد بازدید:52
خطبه های نماز جمعه 1396/10/22
خطبه ها

1396/10/22 ساعت: 7:47 PM
قبل از هر چیز به عنوان یک طلبه ی کوچک از راهپیمایی هفته گذشته و حضور پررنگ شما مردم بسیار تشکر می کنم. هم چنین از اجتماع دیشب و امروز شما قدردانی می کنم که الحمدلله با حضور شما و زحمت عزیزان، محافل بسیار خوبی برگزار شد.*****الحمدلله رب العالمین تیر دشمنان به سنگ خورد. آنها باید بدانند که ملت ایران ، انقلاب و این سرزمین را نشناخته اند. به خودشان زحمت ندهند ؛ زیرا این انقلاب در میان تک تک خانواده های ایرانی ریشه دارد و ما اجازه نخواهیم داد که دشمن بر ما مسلط شود.
تعداد بازدید:63
خطبه های نماز جمعه 1396/10/15
خطبه ها

1396/10/18 ساعت: 6:24 PM
از طرف خودم ،به عنوان یک طلبه کوچک و شما مردم به پا خاسته و از طرف شورای سیاست گذاری ائمه جمعه جناب آقای تقوی از نیروی انتظامی در ارتباط با این فتنه ای که در چند روز اخیر به پا شد تقدیر و تشکر می نمایم. این نیروها شب و روز نداشتند و فداکاری نمودند. عرض خسته نباشید داریم و انشاالله خداوند به همه ی آنها کمک کند. حقاً که خوب درخشیده وبا شجاعت و خویشتن داری و با صلابت عمل نمودند. آن چه که مانع دشمنی و اعمال دشمنی دشمنان اسلام است وجود روح شجاعت، فداکاری و ایمان این ملت است. حضرت آقا(حفظه الله تعالی) فرمودند:« تا ابد مدیون شهیدان عزیز و خانواده های آنها هستیم.» آنها در برابر دشمن خبیث سینه سپر کردند. هم در سوریه و هم در عراق و هم آن چیزی که به فتنه ی اخیر فیصله داد باز هم کمک شهدا بود. پاسداران عزیزی که در همین استان و سایر جاها به شهادت رسیدند، الحمدلله رب العالمین این فتنه را خاموش کرد. نکته ی دیگر حضور شما مردم ولایتمدار می باشد.
تعداد بازدید:54
خطبه های نماز جمعه 1396/10/08
خطبه ها

1396/10/08 ساعت: 3:50 PM
• امروز 8 دی ماه " روز وفات حضرت فاطمه معصومه (س)" است. به امام زمان(ارواحنا له الفداء) و رهبر عزیز انقلاب و عموم شیعیان و محبانش عرض تسلیت داریم. خداوند توفیق دهد تا بتوانیم بیشتر ایشان را بشناسیم.• شنبه 9 دی ماه " سال روز نهم دی و دهه ی بصیرت " است. امام خامنه ای (حفظه الله تعالی ) فرمودند:« نهم دی با دهم دی فرقی ندارد. این مردمند با یک حرکت، که آن حرکت برخاسته از بصیرت، دشمن شناسی و وقت شناسی روز نهم دی را متمایز می کند.» تعبیر رهبری عزیز انقلاب(حفظه الله تعالی ) از نماز جمعه این است که این نماز قرارگاه ایمان، تقوی و بصیرت و اخلاق است. نهم دی نمادی از بصیرت و حضور در عرصه ی مجاهدانه توسط مردم مسلمان ایران است.
تعداد بازدید:89
خطبه های نماز جمعه 1396/10/01
خطبه ها

1396/10/01 ساعت: 10:40 PM
• شنبه 2 دی ماه " روز ولادت حضرت عبدالعظیم حسنی (ع)" است. این روز را خدمت شما سروران گرامی تهنیت عرض می کنم. شخصیتی است که زیارت او ثواب زیارت کربلا را دارد. ایشان محدث بودند و کسی بودند که بسیاری از ائمه را زیارت کرده بودند. وقتی خدمت امام رسید فرمود: « من به آن چه شما امر کردید معتقدم و عمل می کنیم و از آن چه نهی کردید ترک کردم.» اصحاب خوب اعتقادات خود را بیان می کردند. • دو شنبه 4 دی ماه " روز میلاد حضرت عیسی (ع)" است. این روز را به همه ی مسلمانان و کسانی که در دین ایشان هستند تبریک عرض می کنیم. • چهارشنبه 6 دی ماه " ولادت باسعادت امام حسن عسکری (ع)" است. این روز را خدمت همه ی شما خوبان و محضر امام عصر (ارواحنا له الفداء) تبریک عرض می کنم.
تعداد بازدید:51
خطبه های نماز جمعه 1396/09/24
خطبه ها

1396/09/24 ساعت: 5:54 PM
- هشدارهایی که رهبری عزیز انقلاب مرتب می دهند چیزی که می تواند مملکت را نجات دهد همان "اقتصاد مقاومتی" است. رویکرد مسئولین نظام به داخل، توجه به نیرویی که در داخل داریم.امروز دشمن برای تهدید از داخل وارد می شود و غلبه بر مشکلات هم با بهره گیری از توان داخلی ممکن است. امروز هم باید مانند زمان دفاع مقدس به کمک دولت بیاییم و با اتکا و باور درون و قبول نیروی خودی مشکلات اقتصادی و ... را رفع کنیم. ****حرکت ترامپ با همه ی سختی ها برکتی هم داشت. چه کسی می توانست کشورهای اسلامی و غیر اسلامی را علیه اسراییل متحد کند؟ انتفاضه ی چهارم هم شده است. همان وعده ای که رهبر عزیز انقلاب امام خامنه ای (حفظه الله تعالی) دادند تحقق می یابد.
تعداد بازدید:86
خطبه های نماز جمعه 1396/09/17
خطبه ها

1396/09/19 ساعت: 8:59 AM
امام جمعه موقت شهر خور حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ محمد عزیز:در این سال های اخیر دیدید که داعش، این غده ی سرطانی را ایجاد کردند و در بعضی کشورهای اسلامی جنگ و اختلاف به وجود آوردند. حالا که شکست خوردند و روزگارشان به اضمحلال کشیده شد برای سرپوش گذاشتن بر روی این خفت ، ترامپ پایتخت اسراییل را از تلآویو به بیت المقدس منتقل کردند. آنها با مقدسات اسلامی ، قبله ی اول مسلمین بازی کردند. آنها تصور کردند با این توطئه ی ناشیانه می توانند به اهداف خود برسند. در حالی که خشم دومیلیارد مسلمان را در همه ی دنیا برانگیختند. دیری نمی پاید که از این فکر برمی گردند.
تعداد بازدید:106
خطبه های نماز جمعه 1396/09/10
خطبه ها

1396/09/10 ساعت: 7:48 PM
امام جمعه موقت شهرخور حجت الاسلام والمسلمین سید علی آل داود: • عرض خیر مقدم: خدمت جناب آقای دکتر احمدی مدیرکل صدا و سیمای استان اصفهان که در جمع نورانی شما حضور دارند خیر مقدم عرض می کنم.• امروز جمعه " میلاد رسول الله(ص) و هجرت ایشان به مدینه ی منوره" است. • هم چنین امروز " روز مجلس " هم می باشد. به نمایندگان و نماینده ی محترم خودمان هم تبریک عرض می نماییم. • چهارشنبه 15 آذر برابر با 17 ربیع الاول " میلاد مسعود وفرخنده آقا و مولا حضرت رسول محمد(ص) و میلاد فرخنده آقا امام جعفرصادق(ع)" است. طبق فرمایش مقام معظم رهبری(مُدَّ ظِــلُّــهُ العالی) هرگز ما مجاز نیستیم در شبکه های مجازی، منابر و مراکز عمومی کاری کنیم که خشم عموم برادران اهل سنت را فراهم کنیم. این کار حرام است و مورد رضای خدا و رسولش نیست. امام زمان (عج) نیز با تفرقه انداختن و اینگونه کشور را اداره کردن راضی نیستند. چه بسا اتحاد کامل امت اسلامی در مقابل کفار و معاندین، منافقین، صهیونیست و استکبار جهانی مورد رضای خدای متعال باشد." اِعْتَصِمُوا بِحَبْلِ اللّه جَمِیعاً وَلاَ تَفَرَّقُوا." • پنج شنبه روز 16 آذر " روز دانشجو" است.این روز را گرامی می داریم و این روز را پیشاپیش به همه ی دانشجویان و اساتید محترم دانشگاه ها تبریک می گوییم.
تعداد بازدید:86
خطبه های نماز جمعه 1396/09/03
خطبه ها

1396/09/04 ساعت: 00:18 AM
روز یک شنبه 5 آذر " روز تشکیل بسیج مستضعفین" ارتش بیست میلیونی به فرمان امام خمینی(ره) در سال 1358 که به نام روز "بسیج مستضعفان" نام گرفت. بسیج هم در قرآن و هم در سیره پیغمبر و آلش(ص) ریشه دارد. امام(ره) که شاگرد مکتب اهل بیت (ع) است این را از آنان فراگرفت. الحمدلله عملی شد و در دفاع مقدس و جنگ های خاورمیانه مانند عراق، سوریه و ... اتفاق افتاد و شاهد پیروزی آنها هستیم که از برکت همین شجره ی طیبه است. این ابتکار بسیار هوشمندانه ای بود که امام(ره) در آن زمان انجام دادند. • دوشنبه 6 آذر " شهادت امام حسن عسکری (ع) در سال 260 قمری" است. این شهادت مظلومانه را به فرزند گرامیش ، آقایمان حجة بن الحسن العسکری(ارواحنا له الفداء) رهبر عزیز انقلاب(حفظه الله تعالی) و عموم شیعیان آن حضرت و جمع حاضر تسلیت می گوییم. • سه شنبه 7 آذر برابر با 9 ربیع الاول " آغاز امامت حضرت مهدی (ارواحنا له الفداء)" است. امام صادق (ع) فرمودند:« مَن ماتَ مِنكُم وَ هُوَ مُنتظِرٌ لِهذا الأَمرِ كان كَمَن هوُ مَعَ القائِمِ في فُسطاطِه. هر کس از شما که در حال انتظار ظهور حضرت مهدي(عليه‌السلام) از دنيا برود همچون کسي است که در اردوی ایشان است.» انشاالله! از منتظران واقعی باشیم.
تعداد بازدید:90
خطبه های نماز جمعه 1396/08/26
خطبه ها

1396/08/28 ساعت: 8:36 AM
• یک شنبه سالروز "شهادت امام هشتم علی بن موسی الرضا(ع)" است، شهادت مظلومانه آن حضرت را به فرزند بزرگوارشان امام زمان(عج) و تمام شیعیان و محبان آن حضرت خصوصا به جمع حاضر عرض تسلیت دارم.***** ان شاءالله همه مأجور باشید و به عنوان یک طلبه ی کوچک تقدیر و تشکر می کنم از حضور پر معنا و مفهوم شما امت ولایی و مردم بسیار خوب و ولایت مدار شهرستان خوروبیابانک که از ابتدای محرم تا کنون خصوصاً امروز در مجالس و محافل بسیار با شکوه عزاداری ها هم مشارکت داشتید، قطعاً اجر بزرگی خداوند متعال به همه عنایت خواهد کرد و جواب سلام های خالصانه ای که در مجالس و محافل نورانی اهل بیت عصمت و طهارت دادید بعد از صدوبیست سال در شب اول قبر قطعاً پاسخ می گویند. اینها خانواده کرام و کریم هستند، ولو یک کار خیلی کوچکی که در نظر ما خیلی بزرگ نباشد اما در نظر اهل بیت بزرگ است. امیدوارم خدا توفیق دهد و بتوانیم ان شاءالله از آموز هایی که در میان این محافل و مجالس و در میان این سخنرانی ها بیان شده استفاده کنیم. و از این اعزه هم جا دارد که تشکر کنم، علمای داخل شهرمان و عزیزانی که از قم تشریف آوردند. ان شاءالله که خداوند حفظشان کند و سلامتی به ایشان بدهد تا بتوانیم کماکان توفیق داشته باشیم در محافل و مجالس آتی در خدمتشان باشیم. سعی همه مشکور و مورد رضایت خدا و امام زمان قرار بگیرد. ان شاءالله!
تعداد بازدید:74
خطبه های نماز جمعه 1396/08/19
خطبه ها

1396/08/19 ساعت: 10:29 PM
حجه الاسلام والمسلمین سید علی آل داودامام جمعه موقت شهر خور: نامردهای به تازه دوران رسیده ی حاکم بر سرزمین عربستان و حجاز خیلی بی پروا و بی ادبند. علیه کشور ما بی ادبانه حرف می زنند. حرف هایی که در شأن خودشان است و مربوط به خودشان می شود. مرتب این حرف ها را به همراهی کدخدای خودشان ، آمریکا تکرار می کنند. انشاالله! وزارت خارجه در مقابل آمریکا و عربستان و اسراییل حالت تهاجمی به خود بگیرد. پس از استعفای نخست وزیر لبنان، اسراییل شاخ و شانه می کشد که ما آماده ی جنگ با ایران هستیم. این ادعا به لطف خدا شدنی نیست انشاالله! زمانی فرابرسد که اتحاد و انسجام داخلی قوی تر و بیشتر شود تا مسئولین با زبان پرقدرتی بتوانند در مقابل خوی استکباری این مستکبرین جهان، در رأس آنها آمریکا و اسراییل و ... بایستند. • پنج شنبه 25 آبان" روز وقف " است. از این روز هفته ی وقف آغاز می گردد. باید در این هفته به امور وقف سامان داده شود و علما و خطبا احکام وقف را بیشتر بیان کنند. باید رویکرد جدیدی نسبت به این موضوع داشته باشیم. هرگز به نیات وقف های قدیمی بی احترامی نمی کنم ولی برای آینده می گوییم که با توجه به نیازهای جدید و نبود امکانات و پول مخصوصی برای رفع این نیازها، خواهش داریم که نیات وقف را کمی وسیع تر کنیم و به روز و برای عموم نیازمندی ها و برطرف شدن مشکلات دین و دنیای نسل جوان باشد. از موارد معنوی ، امور قرآنی است که باید به خصوص در فراگیری ، بعضی از مکاتب قرآنی و مراکز آن تقویت شوند و این کتاب آسمانی بیشتر مورد توجه قرار گیرد. بودجه های ویژه ای می خواهد که بخشی از آنها باید از وقف تأمین شود. بحث ازدواج جوانانی که واقعاً به بودجه نیاز دارند و چه بسا یتیمند و یا پدر و مادرقدرت مالی ندارند باید وقف پرقدرت تر و روشن انجام گیرد. در نوشتن وقف نامه حتماً از حضور علمای بزرگوار استفاده شود. وقف نامه باید در دو نسخه باشد که یک نسخه ی آن به عنوان سند جاودان در اختیار اداره اوقاف قرار گیرد.
تعداد بازدید:67
خطبه های نماز جمعه 1396/08/12
خطبه ها

1396/08/12 ساعت: 6:55 PM
• شنبه 13 آبان" روز تسخیر لانه ی جاسوسی توسط دانشجویان پیرو خط امام (ره) در 1358" است. به فرموده ی امام آن را "انقلاب دوم" خواندند. زیرا نه تنها در ایران بلکه در هر جای عالم اگر آمریکا چیزی به نام سفارت خانه دارد لانه ی جاسوسی است. کشورهای دیگر عرضه ی برانداختن این لانه را ندارند. بزرگترین سفارت را در عراق دارد که بیش از ده هزار نفر در آن جا می گیرند. معلوم است که به دنبال فتنه و توطئه هستند. • هم چنین 13 آبان " روز ملی مبارزه با استکبار جهانی " نام نهاده شده است. از اسنادی که به دست آمد بنی صدر خائن ماهی هزار دلار از آمریکا می گرفته است. • ضمناً روز 13 آبان " روز دانش آموز" نیز نامگذاری شد. در 13 آبان 1357 بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان در دانشگاه تهران توسط رژیم شاه مجروح یا به شهادت رسیدند. • هم چنین " تبعید امام خمینی (ره) در سال 1343 " است.****** « دولتمردان آمریکایی از اول انقلاب تا به حال راه هایی را طی کرده اند برای این که این شعار مرگ بر آمریکا را از فضای کشور بزدایند. چون تا این شعار وجود دارد تسلط دوباره ی آمریکا بر این کشور ممکن نیست.» مرگ بر آمریکا یعنی مرگ بر دشمنان اسلام و بر کسانی که مسلمان کشی می کنند.******قانون جدید آمریکا به نام: "کاتسا " (تحریم های هوشمندانه) سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست تحریم قرار گرفته اند. اگر شرکت نفت ایران با سپاه قرارداد ببندد به صورت آنلاین این شرکت نیز در تحریم قرار می گیرد. این قانون جدید از 9 آبان شروع شده است. آمریکا برای نابودی ما کمر بسته ، اما کور خوانده، بلکه همه در مقابل او ایستاده اند. این تحریم ها چیز جدیدی نیست. تا زمانی که ما دم از اسلام ناب محمدی می زنیم آمریکا دست از شیطنت های خود برنمی دارد. آمریکا باید بداند که دولت، ملت و رهبر ایران به پاخاسته است و برای زمینه سازی فرج آقا(عج) آماده است. به تعبیر امام "ما برای شکم انقلاب نکرده ایم بلکه برای صدور انقلاب مهدوی و محمدی (ص) انقلاب کرده ایم."
تعداد بازدید:68
خطبه های نماز جمعه 1396/08/05
خطبه ها

1396/08/06 ساعت: 6:51 PM
از همه ی خانواده ها خواهش دارم اولاً؛ گوشی با امکانات بالا برای فرزندمان نخریم. اگر بدانیم چه بلاهایی به سر فرزندان و زن و شوهرها آمده است.انشاالله! کنترل بیشتری داشته باشیم. غرب یکی از ابزاری که برای نابودی جهان اسلام و مسلمانان قرار داده تهاجم فرهنگی است که با ابزار مختلف و جدید این کار را انجام می دهد. کسانی که بی دین هستند روز و شب تبلیغ بی دینی می کنند. چرا ما برای دین خود تبلیغ نکنیم؟******نکته ی دیگر درباره ی کمک به ستاد اربعین و مردم میانمار است. انشاالله کمک کنیم و نسبت به این موضوع جدی تر باشیم. عراق یک کشوری است که همیشه درگیر جنگ بوده است. جوانان ما هم برای بازشدن کربلا خون داده اند. اما همین کشور با این همه تلفات ، برای سهولت زائرین هزینه می کند. اما در همه ی دولت های نظام جمهوری اسلامی بعضی از مدیران که آموزه های غربی دارند آنقدر شعور ندارند که بدانند اگر برای اربعین امام حسین(ع) خرج کنند کشور را بیمه می کنند. تا می توانید هزینه ها را کم کنید. این همه پول از زائرین نگیرید تا همه ی مردم بتوانند بروند. انشاالله! خداوند به همه ی آنها توفیق دهد تا بفهمند این خرج کردن نوعی بیمه است.
تعداد بازدید:66
خطبه های نماز جمعه 1396/07/28
خطبه ها

1396/07/28 ساعت: 6:51 PM
• شنبه 29مهر" اول ماه صفرالمظفر و آغاز جنگ صفین در سال 37 قمری و روز ورود اهل بیت (ع) به شهر شام " است. این روز را گرامی می داریم. اسلام دین عزیزی است که باید خون فردعزیزی مانند؛ حسین بن علی (ع) پای اسلام ریخته شود. فرمود:« خدا می خواهد اهل بیت مرا با اسارت ببینید.»حسین بن علی(ع) چراغی در شهر شام بر جای گذاشته و آن حضرت رقیه (س) است.*****در هفته ی تربیت بدنی هستیم. عقل سالم در بدن سالم است. اسلام به ورزش فوق العاده اهمیت داده است. خدا را شکر امکانات ورزشی در شهر فراهم است. همه و همه باید به ورزش اهمیت دهیم.******اولاً؛ سخنان یاوه گویانه ی ترامپ قابل پاسخ نیست. رهبر(حفظه الله تعالی) نکات مهمی فرمودند که امیدواریم مسئولین عنایت ویژه ای داشته باشند. هم ملت و هم مسئولین و هم دولت در مقابل فتنه ی جدید آمریکا متحد هستند. یکی از دلائل محکوم کردن اروپا این است که به آمریکا می گوید برجام را به هم نزن و فشارها را بیشتر کنید تا به برجام 2 و 3 (بحث قدرت منطقه ای ، نظامی و موشکی ) برسیم. هم اروپا و هم آمریکا و دشمنان اسلام بدانند جمهوی اسلامی ایران هرگز از قدرت منطقه ای و نظامی و توان موشکی خود دست برنخواهد داشت و آنها باید این خیال را به گور ببرند.
تعداد بازدید:81
خطبه های نماز جمعه 1396/07/21
خطبه ها

1396/07/22 ساعت: 4:15 PM
بحث اربعین حسینی مطرح است. برای هر عزیزی که امکان پذیر است در این مراسم حضور پیدا کند و اگر کسی نمی تواند در کمک ها خود را شریک کند. وقتی کشوری مانند؛ عراق میلیون ها زائر را حمایت می کند ما هم از این طرف کار را تسهیل کنیم تا همه بتوانند بروند.*****به تعبیر امام صادق(ع) خداوند دشمنان اسلام را از احمق ها قرار داده است. ترامپ وضعیت خود را نشان می دهد و الحمدلله مایه ی اتحاد و انسجام و همدلی هرچه بیشتر همه ی مردم ایران با هر طرز فکری شده است. خیلی ساده و با مرور واقع‌بینانه تاریخ معاصر کشورمان و سابقه سیاه آمریکا در تعامل با ایران و ایرانی و نیز با مرور عهدهای شکسته آمریکا با دیگر مردمان جهان، به روشنی قابل فهم و درک بود که آنچه آنها می‌گویند، همان« دفن سکه زیر خاک است به امید سبز شدن درخت سکه»! معلوم بود که همان یک سکه را هم برمی‌دارند و به جیب می‌زنند! حساب اروپایی ها را نباید از آمریکا جدا کرد . زیرا در نقشه ها مشترک و سرشان در یک آخوراست. آنها معتقدند که ایران دشمن و مخالف منافع آنهاست.
تعداد بازدید:65
12345678910...بعدی
ارسال دیدگاه
جستجو در سایت
مانده تا روز جمعه

روز
ساعت دقیقه ثانیه