1398/04/27
مرتب سازی بر اساس:
محدودیت:

خطبه های نماز جمعه 1398/03/31
خطبه ها

1398/04/01 ساعت: 9:23 AM
***از نیروهای عزیز هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تشکر می کنیم. متخصص پهبادهای نظامی امریکا تأکید کرد که پهبادی که سپاه پاسداران در نزدیک تنگه ی هرمز سرنگون کرده بزرگترین و گرانترین پهباد نظامی – تجسسی جهان است. کارشناسان روسی می گویند : ایران دارای موشک فوق افسانه ای است که با شکست این پهباد می تواند افسانه های آمریکا را به باد بدهد. **** یکی از شهروندان ژاپنی می گوید: " برای رهبر ایران احترام قائلم. ایران غروری دارد که ما در ژاپن باخته ایم. رهبر قدرتمند ایران، حسرت برانگیز (رشک برانگیز) است." • جمعه 7 تیرماه " شهادت مظلومانه آیت الله دکتر بهشتی و 72 تن از یاران امام خمینی (رحمة الله علیه) " است. یاد و خاطره ی آنها را گرامی می داریم. این یکی از سندهای مظلومیت نظام اسلامی است. منافق از کفار بدتر است. ضرباتی که نظام از منافقین خورده از ضربه های کفار بیشتر بوده است. به همین مناسبت هفته ی قوه قضاییه را به همه ی عزیزانی که در این قوه مشغول خدمت هستند تبریک گفته و آرزوی موفقیت برای آنها داریم. کار قاضی مانند شمشیر دولبه است. هم می تواند بهترین خدمت را به نظام اسلامی بکند و هم می تواند بدترین لطمه را وارد آورد.
تعداد بازدید:51
خطبه های نماز جمعه 1398/03/24
خطبه ها

1398/03/25 ساعت: 2:27 PM
از استاندار محترم و همراهان ایشان تقدیر و تشکر می کنیم. مباحث خوبی در مورد آب، برق، وصل گاز سراسری ، بیمارستان مطرح و تصمیمات خوبی گرفته شد. فرماندار و نماینده ی محترم نیز نیازهای شهر را بیان کردند. از مسئولین تشکر می کنیم. یکی از ویژگی ها نظام الهی این است که ما می توانیم با همه ی مسئولین می توانیم حرف بزنیم در صورتی که در زمان طاغوت این خبرها نبود. منتظر هستیم که انشاالله تا یک ماه دیگر ثمره ی تصمیمات روشن شود. انشاالله خداوند متعال به همه ی ما توفیق دهد تا بتوانیم قدردان نعمات او باشیم.
تعداد بازدید:21
خطبه های نماز جمعه 1398/03/17
خطبه ها

1398/03/21 ساعت: 6:17 PM
دشمن می خواهد فلسطین فراموش شود ولی این مردم هستند که تکلیف فلسطین را مشخص می کنند. در این روزها همه ی مسئولین متحد شده اند برای این که باید مقاومت کنند. باید این مسئله را (مقاومت) جدی بگیرند و ببینند که دشمن چقدر عقب نشینی می کند. آنها به دنبال مذاکره نیستند بلکه می خواهند در قالب مذاکره نظام را براندازند.
تعداد بازدید:21
خطبه های نماز عید سعید فطر 1398/03/15
خطبه ها

1398/03/17 ساعت: 12:05 AM
این روز بزرگ و عید سعید را اولاً به مولایمان امام عصر(ارواحنا له الفداء) و به رعبر عزیز انقلاب(حفظه الله تعالی) و عموم مسلمین و شیعیان امیرالمؤمنین(ع) به خصوص شما خواهران و برادران گرامی عرض تبریک و تهنیت دارم. از حضور گرم همه ی شما در روز قدس ومراسم رحلت امام(ره) و هم چنین امروز و از برادران عزیز روحانی که در این یک ماه حضور داشتند صمیمانه تقدیر و تشکر می کنم. انشاالله آن چه در این یک ماه آموختیم در بقیه سال به کار بگیریم. ما در این ماه انس باقرآن ، خواندن نماز به جماعت و انس با ذکر خدا را انجام دادیم. باید در ماه های دیگر این آموزه ها را به کار بندیم. بعد از این ماه نیز حضور چشمگیر خود را در مساجد و نماز جمعه حفظ کنیم. امیدوارم مانند دیشب که کمتر از شب قدر نبوده ، شب زنده داری کرده باشیم. حضور چشمگیر جوانان را در شب های قدر مشاهده کردیم.
تعداد بازدید:41
خطبه های نماز جمعه 1398/03/10
خطبه ها

1398/03/13 ساعت: 1:08 AM
• جمعه 10 خرداد ماه " روز قدس " است.اولاً ؛ به عنوان یک طلبه ی کوچک از حضور بسیار گرم و پرشور شما مردم ولایی در این روز قدس صمیمانه تشکر و قدردانی می کنم. روزی است که امام راحل فرمان دادند که آخرین جمعه ی ماه مبارک رمضان روز قدس است. استحضار دارید که همان طوری که رهبری عزیز انقلاب(حفظه الله تعالی) فرمودند: « امسال راهپیمایی روز قدس، مهم تر است. به خاطر این کارهای خیانت باری که بعضی از دنباله های آمریکا در منطقه انجام می دهند. برای جا انداختن «معامله‌ی قرن» که البتّه جا نخواهد افتاد و هرگز تحقّق هم پیدا نخواهد کرد. و آمریکا و دنباله‌هایش حتماً در این قضیه هم شکست خواهند خورد. منتها فرقش با گذشته‌ها این است که حالا صریحاً می گویند می خواهیم مسئله‌ی فلسطین را کَان لَم یکُن کنیم و از مسائل مطرح دنیا حذف کنیم؛ البته چنین کاری را نخواهند توانست و ناکام خواهند ماند. »
تعداد بازدید:14
خطبه های نماز جمعه 1398/03/03
خطبه ها

1398/03/04 ساعت: 2:18 PM
• جمعه 3 خرداد ماه " فتح خرمشهر در عملیات بیت المقدس(1361) و روز مقاومت ، ایثار و پیروزی " است.یاد و خاطره ی همه ی شهدا از صدر اسلام تاکنون ، خصوصاً شهدای این عملیات را گرامی می داریم. از روح این پرستوهای سفر کرده می خواهیم که به ما در همه ی امور کمک کنند.*****• 21 ماه رمضان مصادف با "شهادت مولایمان علی بن ابیطالب (علیه السلام)" است. این شب های قدر را قدر بدانیم. مقدرات همه ی ما در این شب ها اندازه گیری می شود. خواندن سوره ی قدر حتی در هنگام وضو گرفتن ثواب بسیاری دارد. یکی از سوره هایی که می توان برای بحث امامت به آن احتجاج کرد همین سوره است.*******• جمعه ی آینده ، "روز جهانی قدس" است. کسی که ادعای اسلام و مسلمانی دارد باید به میدان بیاید. انشاالله مثل همیشه و پررنگ تر از روزهای دیگر به صحنه خواهیم آمد. • در خصوص مؤسسه ی توشه ی آخرت، کار خوبی است. بیایید این رسومات را متحول کنیم. مردم استقبال خوبی کرده اند. برای عزیزان از دست رفته بعد از چهلم ، یک عید بگیرید نه سه چهارتا. همه منتظر هستند یک نفر پیش قدم شود. خواهش می کنم این رسومات و هزینه ها را کم کنید. خانواده هایی هستند که هنوز بدهکارند.
تعداد بازدید:29
خطبه های نماز جمعه 1398/02/27
خطبه ها

1398/02/29 ساعت: 10:03 PM
• سه شنبه 31 اردیبهشت ماه برابر با 15 رمضان" ولادت سراسر نورحضرت امام حسن مجتبی(علیه السلام) و روز اکرام" است. این ولادت را به پیشگاه ملکوتی امام عصر(ارواحنا له الفداء) و عموم شیعیان و محبان آن حضرت ، خصوصاً جمع حاضر عرض تبریک و تهنیت دارم.
تعداد بازدید:26
خطبه های نماز جمعه 1398/02/20
خطبه ها

1398/02/22 ساعت: 11:29 PM
از خداوند منان در این ماه مبارک می خواهیم به ما توفیق نصیب بفرماید بتوانیم باتقوی زندگی کرده و باتقوی از دنیا برویم و در عالم قیامت متقین محشور شویم.أَيُّهَا النَّاسُ ! إِنَّهُ قَدْ أَقْبَلَ إِلَيْكُمْ شَهْرُ اللهِ. ای مردم! ماه خدا به شما روی آورده است. نفس های شما ذکر خداست. استراحت و سخن شما عبادت است. باید از فرصت ها خوب استفاده کنیم. خودتان را با حضور در محافل و مساجد نورانی بیمه کنید.
تعداد بازدید:126
خطبه های نماز جمعه 1398/02/13
خطبه ها

1398/02/16 ساعت: 11:07 PM
امام جمعه موقت شهر خور حجه الاسلام والمسلمین شیخ محمد عزیز:• مهم ترین مناسبتی که در پیش رو داریم " ماه مبارک رمضان " است. انشاالله با آمادگی کامل و اشتیاق به استقبال این ماه خدا برویم. باید خدا را شکر کنیم که یکی از راه های نزدیکی به خودش را همین ماه روزه قرارداده است. این ماه، ماه روزه، انفاق، احسان و نزول قرآن است. ماهی که شبی در آن قرار دارد که از هزارماه بالاتر است." لَیلةُ القَدرِ خَیرٌ مِن ألفِ شَهر". ماه توبه و پاک شدن و پاک سازی است. چند نکته در رابطه با ماه رمضان:  اول این که سعی کنید در ماه مبارک رمضان، نمازهای یومیه خود را در اول وقت، در مسجد و به جماعت بخوانید.  دوم؛ آمادگی نگه داشتن حرمت این ماه را داشته باشید. " عَظَّمْتَهُ وَ كَرَّمْتَهُ وَ شَرَّفْتَهُ وَ فَضَّلْتَهُ عَلَى الشُّهُورِ " حرمت این ماه را سبک نشمارید و حق این ماه را ادا کنید.  سوم؛ جوانان خود را به روزه داری تشویق کنید. دل های آنها را نسبت به نماز و روزه قوی و آماده کنید.  چهارم؛ نسبت به کسانی که حرمت این ماه را نگه نمی دارند برخورد کرده و نهی از منکر نمایید.  پنجم؛ برنامه ریزی مسئولین. همه ی ادارات و مسئولین نسبت به این ماه وظیفه دارند. هم در اقامه ی نماز و هم برنامه های فرهنگی اقدام نمایند.
تعداد بازدید:32
خطبه های نماز جمعه شهرخور 1398/01/30
خطبه ها

1398/01/31 ساعت: 2:33 PM
• یک شنبه اول اردیبهشت ماه برابر با نیمه ی شعبان " ولادت باسعادت نور و برکت امام عصر(ارواحنا له الفداء) و روز جهانی مستضعفین و سربازان گمنام امام زمان(عج)" است. این روز را به خود ایشان و اجداد طاهرینش و رهبر عزیز انقلاب(حفظه الله تعالی) و عموم شیعیان و محبان آن حضرت ، خصوصاً جمع حاضر، خواهران و برادران گرامی عرض تبریک و تهنیت دارم. به همه ی کسانی که در راستای امنیت این مرزو بوم خدمت می کنند تبریک عرض می کنم. برایشان آرزوی موفقیت بیش از پیش را داریم. انشاالله ما هم قدردان زحمات آنها باشیم.
تعداد بازدید:54
خطبه های نماز جمعه 1398/01/23
خطبه ها

1398/01/24 ساعت: 11:26 PM
اعلام تصمیم خصمانه دولت آمریکا علیه سپاه در چنین روزهایی که پاسداران با تمام توان، مخلصانه و شبانه‌روزی از شمال تا جنوب کشور به یاری هموطنان خود رفته‌اند، شاهدی دیگر بر حماقت بی‌انتهای آمریکایی‌هاست. مردم گلستان ، مازندران ، لرستان ، ایلام و خوزستان امروز برادران پاسدار خود را در حادثه سیل، در کنار خود می‌بینند که بی‌شائبه و خستگی‌ناپذیر، می‌کوشند زندگی را در این مناطق سیل‌زده به روال عادی خود برگردانند. تروریست خواندن این سربازان سبزپوش و خاکی، پاسداران را در چشم مردم عزیزتر و آمریکایی‌ها را بیش از پیش رسواتر و منفورتر می‌کند و از این منظر باید بخاطر حماقت کاخ سفید شاکر بود. • چهار شنبه 28 فروردین ماه " ولادت حضرت علی اکبر (علیه السلام) و روز جوان" است. انشاءالله جوانان عزیز ما از وجود نازنین علی اکبر(ع) الگو بگیرند. یکی از ویژگی های آن حضرت تبعیت از امام(ع) بود. چیزی که ما را بزرگ می کند و شخصیت می بخشد تبعیت است. به همه ی جوانان عرض تبریک و تهنیت دارم. • 29 فروردین ماه " روز ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی " است. رهبری عزیز انقلاب(حفظه الله تعالی) فرمودند: « ارتش کلمه ی طیبه است.» امروز ارتش در خدمت اسلام است و نوکر کسی نیست. در اول انقلاب لیبرال ها می خواستند ارتش را از بین ببرند. خیلی ها نیز می خواستند بین نیروهای سپاه و ارتش و ... اختلاف بیندازند. اما موفق نشدند و امروز شاهد هستیم که در همه ی میدان ها نیروهای ما همه در کنار هم قرار گرفته اند.
تعداد بازدید:33
خطبه های نماز جمعه 1398/01/16
خطبه ها

1398/01/16 ساعت: 10:32 PM
امام جمعه موقت شهر خور حجه الاسلام والمسلمین سید علی آل داود:آقا فرمودند:« بعثت پیامبر اکرم صلی‌الله‌علیه‌وآله، جامع‌ترین، کامل‌ترین و ماندگارترین بعثت‌ها است و حکومت جمهوری اسلامی ایران در ادامه ی بعثت شریف رسول الله است.» حضرت آقا فرمودند:« آن کسی که امروز با جمهوری اسلامی دشمن است همان کس است که در صدر اسلام با بعثت شریف رسول الله (ص) دشمنی کرده است.» «بعضی می گویند چرا دشمن تراشی می کنید؟ نخیر! ما دشمن تراشی نمی کنیم ، حرف اسلام را می گوییم. به خاطر همین است که دشمنی ایجاد می شود.» « آمریکا از شما می خواهد که از اسلام دست بردارید اما خدای متعال وعده داده است که جبهه ی حق حتماً پیروز خواهد شد. یعنی؛ شما ملت ایران اگر حرکت خود را ادامه دهید بر دشمنان قطعاً پیروز خواهید شد.»***********مردم در بسیاری از جاها در خوب شدن اوضاع سهیم هستند. از این بیست استان ، چند استان به شدت نیاز به کمک های انسان دوستانه دارند. هر چه در توان دارید کمک کنید تا گوشه ای از آلام این مردم رنجدیده را التیام ببخشیم.
تعداد بازدید:39
خطبه های نماز جمعه 1398/01/09
خطبه ها

1398/01/10 ساعت: 8:01 AM
*****از همه ی مردم می خواهم در خصوص مسائل فرهنگی و حجاب و عفاف و صنعت گردشگری توجه کافی داشته باشند. خون شهیدان برای اجرای احکام دین بوده و نباید به سادگی از آن گذشت. • دو شنبه 12 فروردین ماه " شهادت حضرت امام موسی کاظم(علیه السلام)" است. این روز را به حجة بن الحسن العسکری( ارواحنا له الفداء) و رهبر عزیز انقلاب(حفظه الله تعالی) و عموم شیعیان و محبان آن حضرت خصوصاً جمع حاضر عرض تسلیت دارم. • هم چنین 12 فروردین ماه " روز جمهوری اسلامی ایران " است. بیش از 98 درصد این ملت پای صندوق های رأی رفتنند و به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران رأی مثبت دادند. الحمدلله رب العالمین چهل سال است که در مقابل استکبار جهانی که مظهر آن امریکا و صهیونیست ها هستند ایستاده است. یک حکومت دینی در مقابل قلدرهای جهان ایستاده است. با وجود این فتنه هایی که در داخل و خارج انجام شد جمهوری اسلامی به دوران بلوغ رسید. الحمدلله هر روز از روز دیگر مقاوم تر و پیروزتر در مقابل دشمنان قدعلم می کند. • سه شنبه 13 فروردین ماه برابر با 26 رجب المرجب" وفات حضرت ابوطالب عموی پیامبر اکرم (ص) و پدر امیرالمؤمنین (ع)" است.روز 13 به در روز وفات ایشان است و باید خیلی مواظب باشیم • چهارشنبه 14 فروردین ماه برابربا 27 رجب " مبعث حضرت رسول اکرم (ص) 13 سال قبل از هجرت" است. پیشاپیش به امام زمان (ارواحنا له الفداء) و همه ی مسلمانان و شیعیان امیرالمؤمنین(ع) و جمع حاضرعرض تبریک و تهنیت دارم.
تعداد بازدید:45
خطبه های نماز جمعه 1398/01/02
خطبه ها

1398/01/03 ساعت: 7:49 AM
امام جمعه موقت شهر خور حجه الاسلام و المسلمین شیخ حسین عزیز:****در ابتدا سال جدید را محضر شما یکایک نمازگزاران، برادران و خواهران ایمانی و هم چنین معتکفین روزه دار تبریک و تهنیت عرض می نمایم و سالی پر از سلامتی ، عزت و رونق را برای همه ی شیعیان امیرالمؤمنان از خداوند متعال برای مؤمنان آرزومندم.********از نشانه های تقوی این است که ما به دستورات ائمه ی اطهار(علیهم صلوات الله) عمل کرده و مخالفت با گفتار آنها را نداشته باشیم. پس از عمل به دستورات خداوند متعال و رسول خدا و اهل بیت عصمت و طهارت به دستورات و فرامین مقام معظم رهبری(حفظه الله تعالی) پایبند باشیم، چرا که ما معتقدیم این رهبری در تداوم رهبری پیامبر(ص) و ائمه ی اطهار(سلام الله علیهم) است که در قامت ولی فقیه تجسم و عینیت پیدا کرده است. دستورات ایشان را مانند دستورات امام زمان(عج) بدانیم. چون در همان مسیر قرار دارد.
تعداد بازدید:41
خطبه های نماز جمعه 1397/12/24
خطبه ها

1397/12/26 ساعت: 7:28 AM
• چهارشنبه 29 اسفند ماه" ولادت حضرت امام علی (علیه السلام) در سال 23 قبل از هجرت" است. زمان به دنیا آمدن عیسی به مریم(ع) دستور داده می شود که از خانه ی من بیرون برو. اما فاطمه بنت اسد (سلام الله علیها) کنار کعبه آمد و به امر الهی کعبه شکافته و وارد آنجا شد. امام در بهترین نقطه ی زمین به دنیا آمد. بعد از چند روز همان قسمت شکافته شد و در حالی که نوزادی نورانی در بغل داشت بیرون آمد. علی مشتق از نام خداست. این امتیاز بزرگی است و ما شیعیان پتانسیل های زیادی داریم که از آن استفاده نمی کنیم. این ولادت سراسر نور را به محضر مولایمام حضرت حجة بن الحسن عسکری (ارواحنا له الفداء) و به رهبر عزیز انقلاب(حفظه الله تعالی) و عموم شیعیان و محبان آن حضرت خصوصاً جمع حاضر عرض تبریک و تهنیت داریم. • پیشاپیش عید نوروز سال 98 را تبریک و تهنیت عرض می کنم. انشاءالله همان طوری که خانه هایمان را تمیز کردیم ، خانه ی دل را نیز فراموش نکنیم. کینه ها را دور بریزیم و دل ها را بیشتر به هم نزدیک کنیم. از برکات این ایام توجه به صله ی ارحام است و امام صادق(علیه السلام) برای آن دعا قرار داده اند. این ایام با گناه آلوده نشود و امر به معروف و نهی از منکر را داشته باشیم.
تعداد بازدید:69
خطبه های نماز جمعه 1397/12/17
خطبه ها

1397/12/18 ساعت: 7:08 PM
• یک شنبه 19 اسفند ماه " شهادت حضرت امام علی النقی در 254ه.ق" است. عرض تسلیت خدمت مولایمان حضرت ولی عصر (ارواحنا له الفداء) و همه ی محبان آن حضرت داریم. *******رهبر عزیز(حفظه الله تعالی) فرمودند : " با شما دشمنان اسلام مذاکره نمی کنیم." شاید یکی از بهانه ها این باشد که می خواهند فشارها را بیشتر کنند. فشار از این بیشتر هم می شود؟هر چه به مخیله ی آنها رسیده به کار بسته اند و چیزی باقی نمانده است. نباید مشکلات را با اجانب گره زد. آنها دشمن اسلام و قرآن و مسلمانان هستند و می خواهند از گُرده ی همه ی مسلمانان سواری بگیرند. آنها خیر ما را نمی خواهند. نمونه ی آن برجام بود که به تعهدات خود عمل نکردند.
تعداد بازدید:67
خطبه های نماز جمعه 1397/12/10
خطبه ها

1397/12/10 ساعت: 7:44 PM
• رهبری عزیز انقلاب(حفظه الله تعالی) فرمودند: " دشمن امروز ضعیف است. آن‌وقت این دولتمردان ضعیف‌العقل یا احمقهای درجه یک خودشان را به در و دیوار می‌زنند و کنفرانس ورشو را تشکیل می دهند. وقتی دشمن ضعیف است، هارت و پورت می‌کند. این نباید توی دل مسئولان را خالی کند." امام (ره) فرمودند:« امریکا طبل توخالی است.» این فرمایش هر روز که می گذرد بیشتر برای ما روشن می شود. • «مسئولان، دوست و دشمن را بشناسند و فریب نخورند. دشمن گاهی دندان نشان می‌دهد، گاهی مشت می‌زند و گاهی لبخند؛ این‌ها فرقی ندارند. در دل‌های نجس و سرشار ازکینه آن‌ها نسبت به اسلام و جمهوری اسلامی "دشمنی" است. دشمنی آمریکا که آشکار است؛ اروپایی‌ها هم امروز خدعه می‌کنند. مسئولان مواظب باشند فریب نخورند. » • سه شنبه 14 اسفند ماه " روز احسان و نیکوکاری" است. انشاالله در مکان هایی که مشخص می شود هرکس به هر مقداری که می تواند در این جشن مشارکت داشته باشد ، شرکت نماید. • چهارشنبه 15 اسفند ماه" روز درختکاری" است. انشاالله از این موضوع غفلت نکنیم. امیرالمؤمنین (ع) باغ ها و قنواتی را احیا کردند. در روایت داریم که پیغمبر خدا محمد بن عبدالله(ص) فرمودند:« هر مسلمانی که درختی بکارد و از میوه ی آن یک انسان یا چهارپا یا پرنده ای بخورد خدا همواره تا روز قیامت در پرونده ی اعمالش ثواب صدقه دادن را ثبت می کند. انشاالله از این صدقه جاریه غفلت نکنیم.
تعداد بازدید:81
خطبه های نماز جمعه 1397/12/03
خطبه ها

1397/12/05 ساعت: 7:15 AM
امام جمعه موقت شهر خور حجه الاسلام والمسلمین سید علی آل داود:تشییع جنازه ی بسیار باشکوه و به یادماندنی مردم استان اصفهان و شهرستان خور و بیابانک از شهیدان سرفراز و بزرگوار اخیر که در حمله تروریستی کور دشمنان این کشور به شهادت رسیده اند شایسته ی تقدیر فراوان است که رهبر معظم انقلاب در دیدار این هفته مجدداً از مردم اصفهان به خصوص تشکر ویژه کردند. از شهید سعید بزرگوار و مظلوم، شهید عباس کوهی تجلیل کنیم. مقامشان انشاالله در نزد خدای متعال عالی تر و با شهدای کربلا محشور شوند. • سه شنبه 7 اسفند برابر با 20 جمادی الثانی " روز میلاد فرخنده و سراسر نور و برکت حضرت صدیقه طاهره، فاطمه زهرا (سلام الله علیها)" است. روز بسیار بزرگی است. انشاالله جشن و بزرگداشتی در خور شأن این بانو برگزار شود و شرکت فرمایید و از برکات وجودی این بانوی بانوان عالم بهره مند شوید. • هم چنین 20 جمادی الثانی " سال روز تولد حضرت امام خمینی (رحمة الله علیه) رهبر کبیر انقلاب اسلامی در سال 1320" است. این میلاد و میلاد سیده ی زنان عالم را به همه ی شما و ارادتمندان اهل بیت و همه ی مستضعفان سراسر جهان تبریک و تهنیت عرض می کنم.
تعداد بازدید:72
خطبه های نماز جمعه 1397/11/26
خطبه ها

1397/11/26 ساعت: 6:59 PM
اولاً؛ به عنوا یک خادم و طلبه ی کوچک از همه ی شما تشکر و تقدیر می کنم که با حضور گرم و تماشایی خود در روز بیست و دو بهمن، مشت محکمی به همه ی منافقین و معاندین نظام به جای گذاشتید. هم از شما مردم و مجریان و هرکسی که به هر شکلی این مجلس باشکوه را ترتیب داد تقدیر می کنم. قطعاً اجر و پاداش به همراه دارد. زیرا دشمنان اسلام را ناراحت کرده اما اولیای خدا و امام زمان(ارواحنا له الفداء) را با حضور خود خشنود کردید. *(*)*یکی از پیام های روز 22 بهمن این بود که باید به آرمان های اوائل انقلاب بازگردیم. زیرا این انقلاب بر اساس مکتب عدالت طلبی، رسیدگی به محرومین و مستضعفین و مقابله با اشرافی گری شکل گرفته بود. ضمن این که مسئولین هم باید به میان مردم بروند و بدانند همگان از آنها حمایت می کنند. عمده ی مشکلات مردم معیشتی و بیکاری جوانان است ولی مردم از تبعیض ها گلایه دارند و ناراحتند. ***(*)*بیانیه رهبر معظم انقلاب(حفظه الله تعالی) برای «گام دوم انقلاب» خطاب به ملت ایران به خصوص جوانان؛ « جوانان عزیز در سراسر کشور بدانند که همه‌ی راه‌ حل‌ها در داخل کشور است. اینکه کسی گمان کند که - مشکلات اقتصادی صرفاً ناشی از تحریم است و علّت تحریم هم مقاومت ضدّ استکباری و تسلیم نشدن در برابر دشمن است؛ پس راه‌حل، زانو زدن در برابر دشمن و بوسه‌زدن بر پنجه‌ی گرگ است- خطایی نابخشودنی است. این تحلیل سراپا غلط، هرچند گاه از زبان و قلم برخی غفلت‌زدگان داخلی صادر می شود، امّا منشأ آن، کانون‌های فکر و توطئه‌ی خارجی است که با صد زبان به تصمیم‌سازان و تصمیم‌گیران و افکار عمومی داخلی القاء می شود.»
تعداد بازدید:117
خطبه های نماز جمعه 1397/11/19
خطبه ها

1397/11/20 ساعت: 7:02 AM
همان طور که استحضار دارید 18 بهمن سال 59 سالگرد اولین نماز جمعه ای است که در این شهر ولایی برگزار شد. بنده به عنوان خادم همه ی شما از ائمه ی جمعه ی گذشته و همه ی عزیزانی که در خصوص نماز جمعه با حضورشان همت کردند تقدیر و تشکر می کنم. همان طور که امام فرمود:« نماز جمعه یادگار ارزشمند شهیدان و حاصل خون پاک شهیدان اسلام است.» • دوشنبه 22 بهمن " پیروزی انقلاب اسلامی و سقوط نظام شاهنشاهی» است. چهلمین سالگرد نظام اسلامی را با حضور خود جشن می گیریم. انشاالله کاری بکنیم که مشت محکمی بر دهان بدخواهان داخلی و خارجی بزنیم. این یکی از شاخه های اعتقادات ماست و می توانیم نظام را تقویت کنیم.
تعداد بازدید:72
12345678910...بعدی
ارسال دیدگاه
اخبار سایت رهبری (مدظله)
جستجو در سایت
مانده تا روز جمعه

روز
ساعت دقیقه ثانیه