1397/06/28
مرتب سازی بر اساس:
محدودیت:

خطبه های نماز جمعه 1397/06/23
خطبه ها

1397/06/23 ساعت: 6:49 PM
• دوشنبه 7 محرم " مسدود شدن آب بر روی خیمه های آقا امام حسین(علیه السلام) " است . پیشاپیش شهادت مظلومانه ی آن امام همام و همین طور شهادت یاران یاوفای آن حضرت را به حضرت ولی عصر (ارواحنا له الفداء) همه ی شما عزیزان نمازگزار این هفته تسلیت عرض می کنم. انشاالله خوب برای خدا عزاداری کنیم که این کار یکی از راه های شکر است. خود را در این مجالس و محافل بیمه کنید. محزون شدن ، اشک ریختن، حضور در مجالس سید شهیدان عبادت است. هرکسی هرکاری برای گرم ترشدن این عزاها و ماتم ها انجام دهد اجر بزرگی دارد. در روضه ها اولاً! نظم را رعایت کنید. فرهنگ خوب نشستن، خوب گوش کردن، کنترل فرزندان را رعایت کنیم. انشاالله! امسال عزاداری ها در سراسر ایران باشکوهتر برگزار شود.
تعداد بازدید:49
خطبه های نماز جمعه 1397/06/16
خطبه ها

1397/06/16 ساعت: 5:57 PM
• شنبه 17 شهریور " قیام 17 شهریور و کشتار جمعی از مردم به دست مأموران ستم شاهی در سال 1357" است . هزاران شهید جان دادند که این نظام به وجود بیاید.آسان به دست نیامده که آسان از دست برود. امروز دشمن تمام قد در مقابل نظام ما ظاهر و باطن ایستاده و کوتاهی نمی کند. امام (ره) فرمود:« حفظ نظام از اوجب واجبات است.» به بعضی از بی مدیریتی ها و نامهربانی ها کار نداریم ولی اصل نظام را باید حفظ کنیم. یاد و خاطره ی همه ی شهیدان را گرامی می داریم.**• سه شنبه 20 شهریور" آغاز سال جدید هجری قمری و اول محرم" است. از همه ی هیئت ها و مردم ولایتمدار و عزیز تقاضا دارم که برنامه ها را طوری تنظیم کنید که با انجام یک عمل مستحب ، عمل واجب از بین نرود. مثلاً تا یک و دو نصف شب عزاداری می کنند و از آن طرف نماز صبح قضا می شود. رهبری عزیز(حفظه الله تعالی) فرمودند: "کسی که نماز صبحش قضا شود یک سال طول می کشد تا این موضوع ترمیم شود." انشاالله! با نظمی که امیرالمؤمنین (ع) توصیه کرده اند برنامه ها اجرا شود. حسین بن علی (ع) سر دسته ی انقلابی هاست. سخنرانان باید سخنان انقلابی حسین(ع) را با بیان شیوا بیان کنند. دشمن نمی خواهد این سخنان گفته شود. انشاالله! امسال محرمی بهتر از هر سال داشته باشیم و وجود خود، مملکت و نظام اسلامی را با حضور در مجالس حسین بن علی (ع) بیمه کنیم.
تعداد بازدید:63
خطبه های نماز جمعه 1397/06/09
خطبه ها

1397/06/09 ساعت: 9:21 PM
برادران عزیز! دشمن تمام راه ها را علیه کشور امتحان کرده است از هشت سال دفاع مقدس، کودتاها و ... اما به فضل الهی و هوشیاری مردم و مسئولین نتیجه نگرفته است. تنها راه پیش روی خود را هم جنگ اقتصادی می بیند. وزیر خارجه ی امریکا برای این هدف هم تدابیر جدی دیده است. برای این که در این جنگ موفق شود می گوید: دومیلیارد و سیصد میلیون دلار بودجه تصویب کرده است. بیشتر آن در فضاهای مجازی بوده است. انتشار اکاذیب و تهمت ها و اخبار دروغ در این فضاها فراوان است. طی این چهل سال هرچه نقشه کشیدند این مردم ولایی و شهید داده و جان داده برای اسلام هرگز از راه امام(ره) و شهدا کوتاه نخواهند آمد.
تعداد بازدید:51
خطبه های نماز جمعه 1397/06/02
خطبه ها

1397/06/06 ساعت: 8:07 AM
رهبری عزیز انقلاب(حفظه الله تعالی) فرمودند :« برای مقابله ، آن هم مقابله ی قاطعانه با اژدهای هفت سر فساد می بایست تمام دستگاههای نظارتی کشور، مشتمل بر وزارت محترم اطلاعات، سازمان بازرسی کل کشور، دیوان محاسبات و نیز سازمان تعزیرات حکومتی ، سازمان حمایت از مصرف کننده و تولید کننده و نظارت قیمت ها با هم، همکاری داشته باشند. این ملت و شجره ی طیبه ی بسیج قدرتمندانه و شجاعانه در برنامه ای هماهنگ، به جنگ تمام عیار با فاسد و برهم زنندگان نظم اقتصادی کشور برخیزند. قاطعانه و بدون هرگونه ملاحظه کاری، قدرتمندانه با عوامل فساد آن هم اقتصادی برخورد کنند و آنان را به قوه ی قضاییه تحویل دهند. بر این اساس در پرتو عزمی راسخ و انقلابی دیری نپاید که اژدهای فساد در قعر گردابی که نیروهای انقلابی کنده اند فروخواهند رفت.» *****• پنج شنبه 8 شهریور" عید سعید غدیر خم، روز مبارزه با تروریسم " است. این روز عیدالله الاکبر است. همه ی مصیبت های جامعه ی اسلامی از اینجا (انحراف غدیر) شروع شده است. اگر کتاب مرحوم علامه ی امینی(ره) " الغدیر" را به زبان زنده ی دنیا ترجمه کنیم بهترین راه تبلیغ شیعه خواهد بود. همه ی اسنادی که در این کتاب آمده است از اهل سنت می باشد. آن بزرگوار 25 سال زحمت کشیده بیش از صدهزار جلد کتاب را مطالعه کرده ، سفرهای دور و نزدیک را بر خود هموار کرده و این کتاب را تدوین نموده است. اگر کسی می خواهد غدیر را خوب بفهمد و خوب تبلیغ کند بهترین وسیله همین کتاب خواهد بود.
تعداد بازدید:33
خطبه های نماز جمعه 1397/05/26
خطبه ها

1397/05/27 ساعت: 4:29 PM
امروز 26 مردادماه «آغاز بازگشت پیروزمندانه آزادگان به میهن اسلامی» است. امروز را به همه آزادگان عزیز تبریک و تهنیت عرض می کنم. ما هم قدر آنها را می دانیم. ******* می فرمایند: «کارشناسان اقتصادی و بسیاری از مسئولین بر این مسئله متفقند که عامل این مسئله خارجی نیست، درونی است. نه اینکه تحریم‌ها اثر نداشته باشد اما عمده‌ی تأثیر مربوط به عملکردهاست.» «آمریکایی‌ها اخیراً درباره‌ی ما هم بی‌شرمانه حرف می‌زنند. غیر از تحریم دو چیز دیگر را مطرح می‌کنند: یکی مسئله‌ی جنگ و یکی مذاکره. شبح جنگ را مطرح می‌کنند تا ترسوها را بترسانند.»
تعداد بازدید:42
خطبه های نماز جمعه 1397/05/19
خطبه ها

1397/05/19 ساعت: 6:50 PM
• یکشنبه 21 مرداد " شهادت امام محمد تقی(علیه السلام) " میوه ی دل امام هشتم امام جواد (ع) است. این مصیبت را به پدر بزرگوارش ، ثامن الحجج علی بن موسی الرضا(ع) و فرزند گرامیش حجة بن الحسن العسکری(ارواحنا له الفداء) به رهبر عزیز انقلاب(حفظه الله تعالی)، محبان و شیعیان آن حضرت خصوصاً به جمع حاضر عرض تسلیت دارم. انشاالله در مساجد و محافل حضور چشمگیر داشته باشیم!******* امروز سلطنت طلب ها، منافقین و تمام گروهک های نفاق در سراسر دنیا از جمله خود دولت تروریست صهیونیست و آمریکا و انگلیس با هم جلسه داشتند و برای براندازی نظام جمهوری اسلامی نقشه کشیدند. پهلوی ها و کثیف های دوران همه جمع شده اند که الآن برای فشار اقتصادی زمان خوبی است. مشکلات و بی تدبیری هست ولی دشمن هم می خواهد از این فضا سوء استفاده کند. پس همه ی ما در یک آزمون بزرگی قرار گرفته ایم. بحث اسلام است و انقلاب ما هم اسلامی و فرهنگی بوده است. دشمنان نقشه می کشند و گهگاهی حمله ی تروریستی انجام می دهند. باید توجه داشته باشیم در زمین دشمن بازی نکنیم. قرآن در سوره حج آیه 40 می فرماید:« وَلَيَنْصُرَنَّ اللَّهُ مَنْ يَنْصُرُهُ ۗ إِنَّ اللَّهَ لَقَوِيٌّ عَزِيزٌ ؛ و هر که خدا را یاری کند البته خدا او را یاری خواهد کرد، که خدا را منتهای اقتدار و توانایی است.»
تعداد بازدید:84
خطبه های نماز جمعه 1397/05/12
خطبه ها

1397/05/12 ساعت: 6:15 PM
17 مرداد " روز خبرنگار " است. به همه ی خبرنگاران عزیزی که اخبار صحیح را به سمع و نظر مردم می رسانند درود می فرستیم و این روز را گرامی می داریم.*******بر اساس اصل آگاهی دادن به مردم، هوشیاری مردم و یکی از الطاف خفیه ای را که خداوند متعال به رهبری عزیز انقلابمان(حفظه الله تعالی) داده "دشمن شناسی" است که آنها را شناسایی کرده و مردم را آگاه می سازد. همین امور موجب شده که الحمدلله چهل سال در مقابل همه ی این فتنه ها بایستیم. راه مقابله با این فتنه ها چیست؟ قرآن می فرماید:« وَ إِنْ تَصْبِرُوا وَ تَتَّقُوا لا يَضُرُّكُمْ كَيْدُهُمْ شَيْئاً ؛اگر صبر کنید و تقوی داشته باشید کید آنها به شما زیانی نمی رسد.» آن مسئولی را که می ترسد و می لغزد و می گوید نمی شود کاری کرد ، با قرآن نیست زیرا اگر با قرآن باشد این چنین حرف نمی زند. قرآن راه را برای ما مشخص کرده است. معيشت و اقتصاد نقش تعيين کننده اي دارد تا آنجا که همه دشمنان کينه توز از اين اهرم براي مقابله با حريف بهره مي گيرند و حتي يکي از فرماندهان داعش مي گفت، وقتي روستا يا مثلا شهري را اشغال مي کردند، اولين کاري که براي مهار و کنترل مردم مي شد، تسلط بر آذوقه و معيشت ساکنان آن منطقه بود چرا که به گفته او، تسلط بر معيشت مردم يعني تسلط بر افکار و رفتار مردم! يعني تسلط بر همه چيز! اين نگاه شيطاني در اندازه اي بزرگ تر از سوي بسياري از قدرت ها مثل آمريکا هم دنبال مي شود. هدف از تحريم هاي اقتصادي مگر چيزي غير از به گروگان گرفتن معيشت مردم است؟!
تعداد بازدید:75
خطبه های نماز جمعه 1397/05/05
خطبه ها

1397/05/05 ساعت: 6:32 PM
• امروز 5 مرداد روز نماز جمعه است. به مناسبت این که اولین نماز جمعه در 5 مرداد سال 1358 در تهران بزرگ رسماً به امامت مرحوم آیت الله العظمی طالقانی (ره) اتفاق افتاد. یاد و خاطره ی همه ی شهدای محراب را گرامی می داریم. یاد و خاطره ی همه ی نمازگزارانی را که از اول انقلاب این سنگر را پر کردند و اکنون جایشان خالی است گرامی داشته و به روان همه ی آنها درود می فرستیم. انشاءالله از برکات و فیوضات خطبه های نماز جمعه بهره مند گردند. نماز جمعه جایی است که تمام نقشه های دشمن بر باد می رود. یکی از رموزی که انقلاب چهل سال سرپا ماند و امروز قوی تر از سال 57 است، همین میعادگاه نماز جمعه است. دشمن همیشه در طول تاریخ در کشورهایی که بر انقلاب آنها سوار شده از جهالت مردم سوء استفاده کرده است. ولی در سراسر ایران بیش از 900 نماز جمعه برگزار می شود و همه به سمت تقوی تذکر داده می شوند و همه ی نقشه های شوم دشمنان اسلام را افشا می کند و برای همین دشمن نمی تواند کاری کند و دشمنیش روز به روز بیشتر می شود. مردم غیورهم تا پای جان ایستاده اند و نمی گذارند این انقلاب و راهی که امام(ره) معمار اصلی انقلاب، با کمک این مردم و عنایات ویژه ی خدا و امام عصر(عج) به اینجا رسیده است به دست نامحرمان برسد.*/*/*/*/*/*/*/*افرادی خواسته یا ناخواسته آب در آسیاب دشمن می ریزند. یا احتکار می کنند یا ارز و سکه ای را که نمی خواهد می خرند و ... . امروز ما در یک جنگ تمام عیار قرار گرفته ایم که پیاده نظام آن کسانی هستند که فکر و ذکرشان این است که کنسرتی برگزار کنند، خانم ها در ورزشگاهها حضور پیدا کنند و ... . گویی که مشکلات ما همین هاست. کسانی که مردم را ناامید می کنند و هم و غم کشور را چیزهای بی ارزش قرار می دهند، لشکر پیاده نظام دشمن هستند. امروز همانند روزهای اول انقلاب همه باید از نظام و اسلام و قانون اساسی مواظبت کنیم که نفوذی ها می خواهند بیشتر نفوذ کنند.امروز باید کاری کنیم که انشاءالله الرحمان تمام نقشه های دشمن را با مقاومت و بصیرت افزایی نقش بر آب کنیم. خداوند بیش از این به ملت ایران سرافرازی دهد !
تعداد بازدید:86
خطبه های نماز جمعه 1397/04/29
خطبه ها

1397/04/29 ساعت: 6:40 PM
سخنان رهبری عزیز انقلاب امام خامنه ای (حفظه الله تعالی) در جمع کارگزاران حج فرمودند:« سرزمین مکه برای همه ی مسلمانان است. نباید کسانی فکر کنند هر کاری که می خواهند می توانند در این سرزمین انجام دهند. آن حکومتی که از مفاهیم حج جلوگیری و "صَدّ عَن سَبیل الله" می کنند، بدانند کعبه متعلق به همه ی مسلمانان است. آن کسانی که سیاست را از دین اسلام جدا می دانند، اسلام را نفهمیده اند. حج یک میدان عملی است که آمیختگی دین و سیاست را نشان می دهد.» امیدوارم زائران عزیز در داخل کشور خرید کنند و پول های خود را آنجا هزینه نکنند. همان طور که رهبری عزیز فرمودند: « بازار در همه جا هست اما مسجدالحرام در همه جا نیست.» آن جا فارغ البال برای کسب معنویت و زیارت اقدام کنید. • چهارشنبه 3 مرداد ماه " ولادت تمام و کامل نور حضرت علی بن موسی الرضا المرتضی " است. این ولادت را به همه ی محبان آن حضرت و فرزند گرامیش حضرت ولی عصر (ارواحنا له الفداء) و شما نمازگزاران این هفته عرض تبریک و تهنیت دارم. خدا را به مقام امام رضا(ع) قسم می دهیم که توفیق زیارت و شفاعت ایشان را نصیب همه ی ما بفرماید.
تعداد بازدید:103
خطبه های نماز جمعه 1397/04/22
خطبه ها

1397/04/22 ساعت: 7:30 PM
• یک شنبه 24 تیرماه " ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختران " است. این ولادت باسعادت را به محضر امام عصر(ارواحنا له الفداء) و علی بن موسی الرضا(ع) و همه ی خوبان این عالم و شما نمازگزاران عزیز عرض تبریک و تهنیت داریم. حضرت معصومه چه کرد که به این مقام رسید و پدرش فرمود:" فداها أبوها" این درجه ی تقوای ایشان است. باید ایشان را الگو قرار دهیم. امروز دشمنان اسلام از بی بند و باری خسته شده اند. متأسفانه عده ای در داخل انگار نه انگار که مسلمان هستند. انسان های بی غیرت جهنمی هستند. همه ی بدبختی های ما از جایی ریشه گرفته که از کتاب خدا فاصله گرفته ایم. طبیب همه ی ما خداست و داروخانه ای به نام قرآن مجید داریم. در این هستی کسی که هیچ مرضی ندارد فقط وجود حضرت ولی عصر (ارواحنا له الفداء) است. تمام توجه ایشان به کتاب خداست. کسانی که گناهی را مرتکب می شوند به کتاب خدا مراجعه نمی کنند. وجود حضرت زهرا(س) بهترین الگوی ماست. دینداری برای ما بهتر است زیرا راحت تر زندگی می کنیم. حتی مجسمه هایی که داخل مغازه هاست همه مظاهر فساد است. • برادران عزیز در این کمبود آبی که در سراسر مملکت حاکم است بعضی از دوستان عزیز از پمپ بر سر راه لوله ی اصلی استفاده می کنند. استفتاء هم کرده ایم و مراجع عظام تقلید اجازه نداده اند. غسل و وضو با این آب مشکل دارد.
تعداد بازدید:78
خطبه های نماز جمعه 1397/04/15
خطبه ها

1397/04/15 ساعت: 6:52 PM
اگردر صحنه ی دفاع مقدس شهیدان عزیز علم الهدی و باقری ها الگوی جوانان و دانشجویان ما بودند برای این بود که به شکل فعال نقش و رسالت خود را تعریف و ایفا می کردند. امروز هم الگوی جدیدی مثل شهید احمدی روشن و حججی ها نشان دادند چگونه می توان نقش خود را پیدا و ایفا کرد؟ لذا همه ی ما باید بتوانیم نقش و جایگاه مؤثر خود را در جنگ اقتصادی تعریف کنیم. اگر امروز دشمن از هر حربه ای برای ایجاد مانع در جهت پیشرفت ایران عزیز دریغ نمی کند به خاطر ضعف او و قدرت ماست. قدرتی که ما پیدا کرده ایم. انشاالله! در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی بار دیگر عظمت و توان کشور را به رخ دشمنان خواهیم کشید. امروز همانند اول انقلاب و جنگ تحمیلی همه مسؤل هستیم. بازاریان و مردم عزیز مواظب باشند افرادی هستند که می خواهند به هر بهانه ای علیه اسلام و نظام چیزی درست کنند. همه مسؤل حفظ و حراست از نظام انقلاب اسلامی هستیم. مواظب باشیم گرانفروشی نکنیم و به مردم فشار نیاوریم. امیدوارم در این جنگ نابرابر همانند جنگ تحمیلی ، به هوش باشیم و به وظیفه ی خود خوب عمل کنیم.• دوشنبه 18 تیرماه " شهادت رییس مذهب امام جعفر صادق (ع)" است. این شهادت مظلومانه را به پیشگاه فرزند عزیزش امام عصر(ارواحنا له الفداء) و نایب برحقش رهبر عزیز انقلابمان(حفظه الله تعالی) و عموم شیعیان و محبان آن حضرت، خصوصاً جمع حاضر تسلیت عرض می نمایم. انشاالله از مجالس و محافل این روز استفاده کنیم.
تعداد بازدید:76
خطبه های نماز جمعه 1397/04/08
خطبه ها

1397/04/08 ساعت: 11:46 PM
دولت محترم می بایست با انسجام بخشی به مدیریت اقتصادی و سیاسی و برنامه ریزی جهادی و انقلابی و با تکیه بر استحکام بخشی بر قدرت های ملی و تولید و ساخت داخل و اطمینان بخشی به مردم و یا بکارگیری مدیران کارآمد و دلسوز و انقلابی و جهادی با دمیدن روحی انقلابی بر کالبد نظام مدیریتی کشور، موجبات حرکت بالنده ی چرخه ی پیشرفت کشور را در جهت حل مشکلات مردم شتابی انقلابی ببخشند. همان طور که در خزانه داری آمریکا اتاق جنگ است می طلبد فرماندهان جهادی بسان دوران مقدس ، دفاع همه جانبه را علیه دشمن ساماندهی کنند. بدون شک وقتی مردم نقشه ی عملیاتی دولت را برای مقابله ی بی امان با جنگ اقتصادی دشمن در قالب فرماندهان اقتصادی با روحیه ی همانند؛ شهید باکری ها، همت ها، خرازی ها در میدان جنگ اقتصادی در کنار خود ببینند دوشادوش دولت همه ی ملت در مقابله با دشمن به میدان خواهند آمد. تنها روحیه ی ایثارگری و ساده زیستی و جهادگری است که جوابگو می باشد. لذا از دولت محترم می خواهیم همچون دوران دفاع مقدس نقشه ی شوم دشمن را منهدم و نقش برآب کنند. *****رهبری هوشمند و حکیم انقلاب از سال ها قبل همواره درباره ی استحکام بخشی به قدرت داخلی و اجرای اقتصاد مقاومتی تأکید کرده اند. متأسفانه همه ی دولت ها به درستی عمل نکردند و اگر درست عمل می شد ما متکی به نفت نبودیم. باز هم تقاضا داریم که به نیروهای متخصص و جوانان خودمان اعتماد کنیم. انشاالله! خداوند به دولت مردان ذکاوت بیشتر عنایت فرماید تا به صورت جدی عمل نمایند.
تعداد بازدید:186
خطبه های نماز جمعه 1397/04/01
خطبه ها

1397/04/01 ساعت: 6:21 PM
امام جمعه موقت خور حجه الاسلام والمسلمین سید علی آل داود:امروز، " مصادف با سال روز تشکیل سازمان تبلیغات اسلامی و روز اطلاع رسانی است." امام خمینی (ره) در سال 1360 دستور تشکیل این سازمان را دادند. منشأ خدمات فراوانی بوده است. از جمله کارهای این سازمان: اعزام مبلغان در مناسبت های تبلیغی به سراسر کشور و حتی خارج از کشور، نظارت بر عملکرد و تقویت برنامه های مذهبی، صدور مجوزها برای هیئت ها و کانون های مذهبی، نظارت بر کار مداحان و آموزش تخصصی آنها و ذاکرین اهل بیت(ع) و .... به همه ی مسئولین این سازمان در سراسر کشور و برادر عزیزمان حجة الاسلام آقای رفیع (مسئول اداره تبلیغات شهرستان) تبریک عرض می کنم. امیدواریم خداوند توفیق عنایت بفرماید. • پنج شنبه 7 تیرماه " سال روز شهادت شهید مظلوم آیت الله دکتر بهشتی و هفتادو تن از یارانش " در حادثه ی اندوهبار بمب گذاری در مقر حزب جمهوری اسلامی است. شهادت این عزیز باعث اتحاد کامل امت در مقابل منافقین شد.هفته ی " قوه ی قضاییه" را به همه ی قضات و کارکنان دستگاه قضایی و هم چنین در سطح شهرستان تبریک عرض می کنم. یاد و خاطره ی این شهدای بزرگوار را نیز گرامی می داریم. *******برای ثبت نام خواهران در حوزه علمیه شهرستان هنوز در باز است و تا 25 تیرماه فرصت هست. در جامعه ی بانوان در شهرستان، حضور خانم هایی که تحصیل کرده ی حوزه می باشند ملموس است. نقش آنها بسیار مثبت است. بنابراین شما پدران و مادران همت بفرمایید و دختر خانم های خود را برای ثبت نام راهنمایی کنید.
تعداد بازدید:104
خطبه های نماز عید سعید فطر 1397/03/25
خطبه ها

1397/03/25 ساعت: 4:17 PM
عید سعید فطر، که یکی از اعیاد بزرگ و باعظمت در اسلام است به مولایمان حجة بن الحسن العسکری(ارواحنا له الفداء) و به نائب برحقش ، رهبر عزیز انقلاب(حفظه الله تعالی) و همه ی شیعیان و مسلمین خصوصاً جمع حاضر، برادران و خواهران گرامی عرض تهنیت دارم. انشاالله! خدا اجر سنگین به واسطه ی این یک ماه روزه به همه عنایت بفرماید.***
تعداد بازدید:95
خطبه های نماز جمعه 1397/03/18
خطبه ها

1397/03/18 ساعت: 6:19 PM
به عنوان یک طلبه ی کوچک، از همه ی برادران و خواهران بزرگوار که خداوند به همه این توفیق را نصیب کرد تا در راهپیمایی روز قدس شرکت کنند از همه تشکر می کنم. خداوند را به این ایام قسم می دهم انشاالله این قدم ها تا سر پل صراط ثابت قدم باشد.*****امروز تکنولوژی روز، بحث هسته ای است. ما هم از مسئولین و دولت محترم و دست اندرکاران بحث هسته ای می خواهیم در این امتحان مذاکره سربلند بیرون بیایند. مردم به شما توجه می کنند و اگر خطاهایی را که در مذاکرات اولیه رخ داد اتفاق بیفتد مردم نخواهند بخشید. چرا آنها نمی خواهند ما رشد کنیم؟ زیرا می خواهند با همین علم بر ما و ملت های مسلمان مسلط شوند. ملتی که در علم رشد کرده باشد کسی نمی تواند از این ملت سواری بگیرد.
تعداد بازدید:92
خطبه های نماز جمعه 1397/03/11
خطبه ها

1397/03/12 ساعت: 2:19 PM
• انشاالله "شب های قدر" را قدر بدانیم. " لَيْلَةُ الْقَدْرِ خَيْرٌ مِنْ أَلْفِ شَهْرٍ، شب های قدر از هزار شب برتر است." انشاالله حضور چشمگیر داشته باشیم و برای اسلام و سرنگونی مستکبرین و در حق یکدیگر دعا کنیم. این شب ها با شهادت مولایمان علی بن ابیطالب(ع) مصادف شده است. • چهارده خرداد " رحلت امام (ره)" است. انشاالله! با حضور خود قدردان این نعمت بزرگ باشیم.امام(ره) برای خدا حرکت کرد و خلف به حق او هم برای خدا صحبت و اقدام می کند. رهبری اخلاص بالایی دارد و دلسوز همه ی ماست. امام آمد و اسلام و شیعه را تجدید کرد. دنیا و بشریت مدیون امام هستند.آثار حرکت انقلابی امام(ره) در سراسر دنیا مشهود است و اثر مثبت گذاشته است. • چهارده خرداد " رحلت امام (ره)" است. انشاالله! با حضور خود قدردان این نعمت بزرگ باشیم.امام(ره) برای خدا حرکت کرد و خلف به حق او هم برای خدا صحبت و اقدام می کند. رهبری اخلاص بالایی دارد و دلسوز همه ی ماست. امام آمد و اسلام و شیعه را تجدید کرد. دنیا و بشریت مدیون امام هستند.آثار حرکت انقلابی امام(ره) در سراسر دنیا مشهود است و اثر مثبت گذاشته است. • جمعه هفته آینده " روز قدس" است. امام فرمود: « سرزمین فلسطین، پاره تن اسلام است.» انشاالله! با حضور و شعارهای خود برای چندمین بار اعلام می کنیم که : ای غاصبان! باید از فلسطین بروید. به تعبیر رهبری عزیز تا بیست سال دیگر خبری از شما نخواهد بود.
تعداد بازدید:109
خطبه های نماز جمعه 1397/03/04
خطبه ها

1397/03/04 ساعت: 6:33 PM
• شنبه 5اردیبهشت ماه برابر با 10 رمضان " روز وفات حضرت خدیجه(س) " است. خدمت امام عصر(عج) و شما جمع حاضر تسلیت عرض می کنم. ایشان ویژگی هایی دارند که در نقل های تاریخ ذکر شده که " کانَت مِن أحسَن النّساء جَمالَاً وَ أکمَلَهُنَّ عَقلاً وَ أتَمَهُنّ رأیاً" ایشان از نظر زیبایی و عقل و مدیریت از کامل ترین بانوان است.*****برادران عزیز ، هیچ کشوری در دنیا پیدا نمی کنید که مسائل نظامی خود را در طبق اخلاص قرارداده و تقدیم کنند. کسانی که بخواهند این مسائل دفاعی و بنیه ی نظامی مملکت را در اختیار اجانب قرار دهند از ملت نیستند و نفوذیند. تنها کشوری که در دنیا تمام مسائل هسته ایش زیر نظر آژانس است و بی حدو حصر از آن بازدید می کنند جمهوری اسلامی است.
تعداد بازدید:153
خطبه های نماز جمعه 1397/02/28
خطبه ها

1397/02/29 ساعت: 2:06 PM
اولاً؛ فرارسیدن ماه رمضان را به منجی عالم بشریت حضرت مهدی (ارواحنا له الفداء) و رهبر عزیز انقلاب و همه ی شیعیان و محبان اهل بیت و جمع حاضر تبریک و تهنیت عرض می کنم و از خداوند می خواهیم که بتوانیم خوب از این ماه استفاده کنیم. ثانیاً؛ از حضور اعزه ای که باعث چشم و چراغ این ماه مبارک شدند تشکر کرده و از مواعظ آنها در مجالس باشکوه ، به خصوص در شب های قدر بهره خواهیم برد.*****از خداوند استمداد می طلبیم همان طور که پیغمبر اسلام(ص) فرمودند:"أیُّهَا النّاسُ ، إنَّهُ قَد أقبَلَ إلَیکُم شَهرُ اللّه و هُوَ شَهرٌ دُعیتُم فیهِ إلى ضِیافَةِ اللّه ؛ ماه خدا فرارسیده است و همه ی ما به این ضیافت دعوت شده ایم." در این ماه دست و پای شیاطین در غل و زنجیراست. فرصتی مغتنم برای تهذیب نفس و عادت کردن به تقوی است.
تعداد بازدید:96
خطبه های نماز جمعه 1397/02/21
خطبه ها

1397/02/21 ساعت: 6:14 PM
در ابتدا پیروزی حزب الله را به همه ی جبهه ی مقاومت درمجلس لبنان، تبریک عرض می کنیم. با توجه به این که آمریکا و همه ی اذناب او خیلی پول خرج کردند تا حزب الله درخششی نداشته باشد ولی رأی اکثریت با آنها بود *****انتظار ما این است که تمام تعهداتی را که دوسال و نیم است انجام داده ایم به حالت تعلیق در بیاورند تا ببینیم دنبال ما می دوند یانه؟ تعهدات برجام دوطرفه است و اخیراً آمریکایی ها با پررویی تمام گفته اند ما بیرون رفته ایم اما جمهوری اسلامی باید به تعهدات خود پایبند باشد. آیا این خنده دار نیست؟ نمایندگان و مجلس باید وارد گود شوند.در امر اقتصاد مقاومتی دندان لقی را که تحریم ها را با کمک غربی ها آسان می کند باید کند. مجلس می تواند چارچوب مذاکرات آینده را مشخص کند. مجلس می تواند کمک بسیاری برای دولت باشد. کار مجلس ریل گذاری برای دولت است.
تعداد بازدید:133
خطبه های نماز جمعه 1397/02/15
خطبه ها

1397/02/17 ساعت: 5:52 PM
آقا فرمودند:« خیال نکنید اگر چهارنفر که سابقه ی انقلابی دارند از کاروان انقلاب کنار رفتند، انقلاب غریب است. این انقلاب تا آخر هست و به مهدویت وصل خواهد شد و هرکس پیاده شود باخته است.» ***** فرمودند: « دیروز به من می گفتند با یک سوم ظرفیت کار می کنیم. حمایت از کالای ایرانی یعنی؛ کارآفریده شود. کارگری بیکار نداشته باشیم.» اگر می خواهیم جوانان و تحصیل کرده های ما بیکار نشوند باید از واردات بی رویه بپرهیزیم. باید دلال ها و کسانی که در این قضیه دست دارند شناسایی شوند. دولت باید مقتدرانه بایستد و مردم نیز باید حمایت کنند. امیدوارم دولتمردان عملاً در این زمینه حمایت کنند و مردم شریف و عزیز نیز موقع خرید، بیشتر دقت کنند. و نیزفرمودند:« بهترین راه مقابله با دشمن، همین حمایت از کالای ایرانی است. دشمنان فهمیده اند که در جنگ سخت نظامی ، طرفی نخواهند بست. » اگر می توانستند ما را با قدرت نظامی از بین ببرند یک لحظه هم درنگ نمی کردند. در ادامه فرمودند:« بنده قبل از این هم در دوره ی رییس جمهور دیگر آمریکا گفتم که دوران بزن و دررو گذشته است. امروز اتاق جنگ علیه ما وزارت خزانه داری آمریکاست. راه مقابله چیست؟ به اقتصاد خود بپردازیم و به کالای خود توجه کنیم.» جنگ، جنگ اقتصادی است و ما هم می توانیم با خرید کالای ایرانی به این جنگ برویم و به نیروی انسانی خود اعتماد کنیم. انشاالله! خداوند به همه ی ما توفیق دهد تا به این جنگ سخت اقتصادی توجه کنیم.
تعداد بازدید:72
12345678910...بعدی
ارسال دیدگاه
جستجو در سایت
مانده تا روز جمعه

روز
ساعت دقیقه ثانیه