1397/02/03
مرتب سازی بر اساس:
محدودیت:

خطبه های نماز جمعه 1397/01/31
خطبه ها

1397/01/31 ساعت: 11:32 PM
امام جمعه موقت شهر خور حجه الاسلام والمسلمین شیخ حسین عزیز:به مناسبت میلاد امام حسین(ع) از این فرصت استفاده می کنم و از زحمات فرماندار محترم و اقدامات و فعالیت های ایشان در طول چند سالی که در شهرستان ما حضور داشتند صمیمانه تقدیر و تشکر می کنم. از شاخص ترین خدمات جناب استوار، تلاش هایی که نسبت پروژه ی گازرسانی به خور داشتند. امیدواریم که خداوند متعال خدمات و اقدامات ایشان را به عنوان باقیات الصالحات قرار دهد و از ثواب هایی که در کلام سیدالشهدا درباره ی خادمان واقعی بیان شده بهره مند شوند. به فرماندار جدید مهندس بلالیان، به عنوان سومین فرماندار شهرستان خوروبیابانک تبریک عرض می نمایم. از خداوند متعال آرزوی سربلندی و موفقیت برایشان مسئلت دارم. مردم خور ، مردم صبور و نجیبی هستند که به خادمان خود علاقه دارند. اما مطالبه گر و حساس روی وعده ها و وعیدهای مسئولین هم هستند. امیدوارم فرماندار جدید در فضای همدلی و اتحاد با تعامل نماینده ی محترم مجلس و مسئولین بتواند خدمات بیشتری در شأن شما مردم ارائه دهد.
تعداد بازدید:41
خطبه های نماز جمعه 1397/01/24
خطبه ها

1397/01/24 ساعت: 6:47 PM
• شنبه 25 فروردین برابر با 27 رجب " عید مبعث " است.این عید بزرگ را به امام عصر (اواحنا له الفداء) و عموم مسلمین خصوصاً جمع حاضر تبریک و تهنیت می گویم. بعثت راهی پرنور برای رشد و ترقی بشریت است. بعثت ظهور شاهراه جدید در مقابل انسان هاست. جهت دست یابی به تعالی است. در این عرصه انسان شدن و دست کشیدن از زشتی ها و هم چنین مزین کردن به فضائل یک هدف آرمانی است. از اهداف بعثت این است: 1- " إِنَّمَا بُعِثْتُ لِأُتَمِّمَ مَکَارِمَ الْأَخْلَاقِ؛ همانا من برای ارائه ی کامل فضائل اخلاقی برگزیده شدم." 2- " لَم نُبعَث لِجَمعِ المال وَ لکِن بُعِثنا لِلاِنفاق، ما برای مال اندوزی برگزیده نشدیم بلکه برای انفاق مبعوث شدیم." انشاالله خداوند توفیق دهد بتوانیم در مجالس و محافلی که به این منظور برگزار می شود شرکت نماییم! • جمعه 31 فروردین برابر با 3 شعبان " ولادت باسعادت امام حسین(ع) و روز پاسدار" است. این روز بزرگ را پیشاپیش به همه ی شما عزیزان تبریک عرض می کنم. فلسفه ی به وجود آمدن سپاه پاسداران به فرمان امام (ره) دو چیز است:1- حفظ نظام اسلامی ؛ اگر روزی فرهنگ ، اقتصاد و مسائل نظامی مملکت را تهدید کند وظیفه ذاتی سپاه است که کمر همت ببندد. 2- حفظ دستاوردهای نظام اسلامی در همه ی ابعاد
تعداد بازدید:56
خطبه های نماز جمعه 1397/01/17
خطبه ها

1397/01/18 ساعت: 11:15 AM
.. آمریکا از سال 2007 پس از شکست های بزرگ در افغانستان، عراق ، لبنان ، غزه و هر جایی که می بینید جنگ راه انداختند، شکست گسترده ای خورده اند و اکنون عصبانی هستند. نقشه ی آنها تغییر کرده و به اذناب داخلی خود( سردمداران فتنه ی 88 و امثال آنها) اتکا می کنند. باید بدانند مثل همیشه مردم وفادار و ولایی هیچ وقت فریب نقشه های آنها را نخواهند خورد. .. جمعه ی قبل شاهد این بودیم که مردم شریف و عزیز فلسطین را نسل کشی کردند. این عمل محکوم شد. رژیم صهیونیست به آخر خط رسیده که با چنگ و دندان به آب و آتش می زند. طبق فرموده ی امام (ره)" این غده ی سرطانی باید از بین برود." انشاالله! .. جمعی از مدیران دولتی در اولین روز کاری خود با رییس محترم دولت دیدار داشتند. در این دیدارها حرف های مهمی مطرح می شود که جهت گیری گوینده را در سال پیش رو نشان می دهد. یکی بحث پیام رسان تلگرام و ... بود که می بینیم همه ضرر است. گفتند که اگر این بسته شود باعث تلخکامی مردم می شود. در صورتی که مسائلی که در ذیل آمده کام مردم را تلخ می کند:
تعداد بازدید:46
خطبه های نماز جمعه 1397/01/10
خطبه ها

1397/01/10 ساعت: 9:49 PM
• شنبه 11 فروردین برابر با 13 رجب " روز ولادت باسعادت علی بن ابیطالب (علیه آلاء تحیة و الثناء) " است. این ولادت بسیار پر برکت و نورانی را به فرزند گرامیش امام عصر (ارواحنا له الفداء) و رهبر عزیز انقلاب(حفظه الله تعالی) و همه ی شیعیان و محبان آن حضرت، خصوصاً جمع حاضر ، خواهران و برادران گرامی تبریک عرض می کنم. پیامبر (ص) فرمودند:« َاَنا سَیّدُالّنبیین وَ عَلیُّ سَیّدُالوَصّیین؛ من آقای پیامبران و علی آقا ی اوصیا است.» فرمود:« عَلیُ بنُ ابی طالِب اِمامُکُم بَعدی وَخَلیفَتی عَلَیکُم ؛ او امام شما بعد از من است و خلیفه ی من بر شماست. یا علی! أنتَ فاروقُ الّذی یَفرِقُ بَینَ الحقّ و الباطِل؛ تو معیار جدایی حق از باطل هستی.» امیدوارم! بتوانیم مولا را خوب بشناسیم و به اوامر و نواهی ایشان توجه کرده و به نهج البلاغه نگاهی بیندازیم. خواهش می کنم که به نماز اول وقت که شاه کلید است توجه کنیم.
تعداد بازدید:65
خطبه های نماز جمعه 1397/01/03
خطبه ها

1397/01/03 ساعت: 5:26 PM
حجت الاسلام والمسلمین سید علی آل داودامام جمعه موقت شهر خور :در حقیقت این ماه، ماه رجب ، ماه پر خیر و برکت است. ماهی که بسیار فضیلت دارد و امید است که اعمال آن را فراموش نکنیم. به خصوص روزه ی این ماه را؛ که در قیامت شامل رجبیون باشیم. تا زمانی که اَینَ الرّجبیون گفته می شود به توانیم بایستیم. هم چنین " ایام البیض و اعتکاف" نیز در این ماه وجود دارد که توصیه فرمودند این سنت حسنه ی رسول الله (ص) و اهل بیت (ع) را انجام دهیم و آن را پرنگ تر نماییم. مسئولین اعتکاف اعلام نموده اند که امسال برنامه ریزی بهتری انجام شده و تفکیک سنی صورت گرفته و مسجدی مخصوص نوجوانان در نظر گرفته اند. بانیان خیر بیشتر در این زمینه دقت فرمایند. زیرا اعتکاف هزینه های سنگینی دارد. کسانی که نذوراتی دارند به اداره ی تبلیغات رجوع کنند تا به طور عادلانه هزینه ها تقسیم شود. • به تمام علما و طلاب بزرگواری که از قم و اصفهان تشریف آورده و مجالس شهرستان را زینت بخشیده اند، خوش آمدگویی عرض می کنم. امیدواریم که از علوم آنها استفاده ی بیشتربرده و از حضورشان بهره مند شویم. • هم چنین به همشهریانی که از شهرهای دیگر به شهرستان آمده اند و در نماز جمعه شرکت نموده اند، خوشامد می گوییم. انشاءالله! همه در زیر سایه ی امام زمان(عج) و در پناه لطف خدای متعال پایدار و در راه دین اسلام موفق باشید.
تعداد بازدید:92
خطبه های نماز جمعه 1396/12/25
خطبه ها

1396/12/25 ساعت: 8:43 PM
• روز چهارشنبه اول فروردین " عید نوروز " است. پیشاپیش خدمت شما خواهران و برادران گرامی عرض تهنیت دارم. سالی همراه با موفقیت ، رضایت خدا و امام عصر(ارواحنا له الفداء) و ولایت اهل بیت و فقیه برایتان آرزو می کنم. انشاالله سالی پر از نعمت و برکت و رحمت برای همگان باشد! • همچنین " روز شهادت امام هادی (ع) " است. این شهادت مظلومانه را به محضر گرامی فرزندش امام زمان (ارواحنا له الفداء) و جمع حاضر عرض تسلیت دارم. پیشنهاد می کنم چون اول فروردین مصادف با شهادت امام علی النقی (ع) است اگر برایتان مقدور است عید مردگان را روز شهادت بگیرید. در روایتی از این امام بزرگوار آمده است که فرمودند :«ألقُوا النِّعَمَ بِحُسنِ مَجاوَرَتِها وَ التَمِسُوا الزِّیادَةَ فیها بِالشُّکرِ؛ نعمتها را به خوبی در اختیار دیگران قرار دهید و با شکرگزاری از آنها، نعمتها را افزایش دهید.» • روز دوشنبه "اول ماه رجب، اولین ماه حرام" است. رجب به معنای نهری در بهشت است که از شیر سفیدتر و از عسل شیرین تر و ماه استغفار و توبه است و ذکر" اَستَغفِرُاللهَ وَ اَسئَلُهُ الٌتَوبَةَ " زیاد سفارش شده است. یک روز روزه گرفتن در ماه رجب درهای رحمت خداوند را بر روی انسان باز کرده و درهای غضب خداوند بسته می شود. انشاالله قدر دانسته و خود را برای "ایام البیض" آماده کنیم. خواهران و برادران گرامی وقت را مغتنم بشمارند. *****راه این حقیر به عنوان یک طلبه ی کوچک راه امام و شهدا و رهبری عزیز انقلاب(حفظه الله تعالی)است. ما یک راه بیشتر نداریم و چپ و راست و ... را دشمن به خورد ما داده است.
تعداد بازدید:83
خطبه های نماز جمعه 1396/12/18
خطبه ها

1396/12/19 ساعت: 8:57 AM
• روز 20 اسفند "روز راهیان نور" است. انشاالله آنهایی که فرصت دارند در ایام عید مناطق قتلگاه شهیدانمان کمتر از مراکز زیارتی نیست، یعنی یکی از جاهایی که حدود چهار و نیم تا پنج میلیون از دانشجویان به آنجا سفر می کنند و آمریکایی ها از همین می ترسند. من از این تعجب میکنم بعضی از مصوبات آموزش و پرورش را مثلاً به جانبازان سر نزنید، به مرقد شهدا نبرید و از این چرت و پرتهایی که می نویسند، آن کسانی که اینها را تصویب می کنند دنباله رو آمریکایی ها هستند. ما هر چه داریم از شهدانمان است، واقعاً عجیب است. "بارالها شهیدانمان را که دلباخته تو بودند به جوار خود بپذیر و در صف اولیای خود قرار ده." این کلام امام رحمه الله علیه است.
تعداد بازدید:74
خطبه های نماز جمعه 1396/12/11
خطبه ها

1396/12/12 ساعت: 2:06 AM
• یکی از نکاتی که می خواستم به مسئولین محترم آب عرض کنم این است با جدیت بیشتر به فکر آب باشند. یک جدیت بیشتر، یک حرکت بیشتر، همکاری خوب شما مردم عزیز را هم می طلبد. ان شاء الله همکاری خواهید کرد و لذا مسئولین محترم بیکار ننشینند. به زودی تابستان فرا می رسد و مشکلات کم آبی و بی آبی و هوای گرم سوزان پیش روست . لذا من تقاضا می کنم ان شاءالله در این خصوص توجه ویژه ای داشته باشند. • عزیزان! روز کتاب و کتاب خوانی متاسفانه فراموش شده است. ما یک مقدار بیشتر توجه بکنیم و از این فضا های مجازی مقداری وقت بگیریم و در ماه لااقل یک کتاب، دو ماه یک کتاب بخوانیم. آنهایی که کتابخوان هستند و افرادی که خواندن و نوشتن بلدند ، کتاب های زیادی است. انشاءالله مطالعه داشته باشید.
تعداد بازدید:111
خطبه های نماز جمعه 1396/12/04
خطبه ها

1396/12/04 ساعت: 7:28 PM
• به جریان اعتکاف نزدیک می شویم. کسانی که می توانند، معتکف شده و افرادی که نمی توانند، بانی شده و در ثواب آن شریک شوند. امیدوارم مانند سنوات قبل به این موضوع توجه کنند. • پذیرش حوزه ی ریحانة النبی خواهران در این شهر است. سفره ای که به برکت شهیدان و امام گسترده شده است. حوزه خود یک دانشگاه است و شهریه ندارد و معارج علمی آن با وزارت علوم توافق شده است و با مدارج دانشگاهی تفاوتی ندارد. تا فرصت هست خانواده ها و خواهران گرامی اقدام کنند تا با همت ما همچنان پهن و گسترده بماند و از برکات و فیوضات آن بهره مند شوند. *****به زندگی فاطمه زهرا(س) نگاه کنید که با قاطعیت و شجاعت وارد عرصه ی دفاع از ولی زمان شد و بدون انعطاف و تسلیم ، در مسیر استقرار حاکمیت حق حرکت کرد و در این مسیر از پای ننشست تا به شهادت رسید. مردم بدون دسته بندی های سیاسی و جناحی به خیابان ها آمدند و همه شعار وحدت دادند. نشان دادند پای انقلاب ایستاده و پیرو رهبرشان هستند.
تعداد بازدید:132
خطبه های نماز جمعه 1396/11/27
خطبه ها

1396/11/27 ساعت: 3:57 PM
حجه الاسلام والمسلمین حاج شیخ محمد عزیز امام جمعه موقت شهر خور: • اَلسَّلاَمُ عَلَيْكِ يَا بِنْتَ رَسُولِ اللَّهِ السَّلاَمُ عَلَيْكِ يَا بِنْتَ نَبِيِّ اللَّهِ‏ *****حضور جوانان در راهپیمایی 22 بهمن گرم تر و پررونق تر و با شور و شعف بیشتری در همه ی شهرها دیده شد. دشمنان وقتی حضور مردم در صحنه را می بینند مأیوس شده و پیام خود را می گیرند و می دانند که نمی توانند کاری بکنند. لذا باید همه شاکر این نعمت (انقلاب) باشیم و مسئولین قدر این مردم را بدانند و هرچه بیشتر به مردم خدمت کنند. ادای حق و خون شهدا را در نظر داشته باشند. • " ایام فاطمیه " است. روز سه شنبه "شهادت حضرت زهرا (ع)" است. شعائر را قدر بدانیم و در مجالس و محافلی که برای روضه خوانی این بانو برگزار می شود شرکت کنیم. روز سه شنبه در همین مکان ساعت 10:30 عزاداری و سینه زنی است که به مسجد جامع منتقل خواهند شد.
تعداد بازدید:102
خطبه های نماز جمعه 1396/11/20
خطبه ها

1396/11/20 ساعت: 5:43 PM
• یک شنبه 22 بهمن " روز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و سقوط رژیم منحوس شاهنشاهی " در ایران است. این روز را پیشاپیش تبریک عرض می کنم. با تمام تلاش های دشمن که می خواهند مردم را مأیوس کنند، انشاالله ما هم مانند همه ی شهرهای ایران در این راهپیمایی بزرگ پررونق تر شرکت خواهیم کرد. انقلاب اسلامی محصول رشد فکری مردم است. ریشه های درخت انقلاب مردمند. مردمند که از منبع غنی معرفت دینی تغذیه کرده اند. انقلاب را باید روی زمین در متن واقعیت تاریخ تحلیل کرد و مراقب غالب شدن تحلیل های تخیلی بود. ****** در صحبت های رهبری عزیز انقلاب امام خامنه ای ( حفظه الله تعالی) هم آمده که : « این انقلاب مردمی است . مردم همان کسانی هستند که حماسه ی 22 بهمن را به وجود آوردند. مسئولان مردم را بشناسند و برای مردم کار کنند. خدا گفته است که باید خادم مردم باشیم.» *****درباره اقتصاد دوره ی پهلوی و مقایسه ی دوره حالا در فضای مجازی متأسفانه مطالب زیادی از سوی عاشقان سلطنت نوشته می شود که اکثر این نوشته ها یا از جهت بی اطلاعی است یا مزدورند که حرف می زنند.
تعداد بازدید:126
خطبه های نماز جمعه 1396/11/13
خطبه ها

1396/11/15 ساعت: 7:24 PM
دهه ی مبارکه ی فجر را به همه ی فجرآفرینان و مستضعفین جهان، به خصوص شما خواهران و برادران گرامی ایمانی تبریک و تهنیت عرض می کنم. این انقلاب در همه ی خانه ها و قلوب مؤمنین ریشه دارد. عصاره ی خون پاک شهیدان از صدر اسلام تا کنون است. بعد از امام زمان(ارواحنا له الفداء) همه ی اولیای خدا به این نظام اسلامی چشم دوخته اند.*** از روز 12 بهمن که امام به مملکت ورود پیدا کرد کشور زیرو رو شد. اختلافات تمام شد و این دلیل پیروزی ما بود. روز به روز باید همدلی و اتحاد خود را افزایش دهیم و در مقابل دشمنان اسلام متحدتر شویم. انشاالله! در مسیر حق و انقلاب بمانیم و انقلابی هم از این دنیا برویم. خدا را به این روزهای عزیز قسم می دهیم روز به روز بر اتحاد و انسجام همه ی اقشار ملت بیفزاید و سنگ تفرقه را در دل دشمنان اسلام بیندازد. ***** "نماز جمعه یادگار ارزشمند امام و حاصل خون پاک شهیدان اسلام است." به این راحتی این میعادگاه پیدا نشده است. در زمان طاغوت نماز جمعه نداشتیم زیرا در خطبه ی دوم افشاگری مسائل سیاسی است. تا جایی که می توان باید این پایگاه را حفظ کرده و همه مُبَلّغ نماز جمعه شویم. اگر می خواهیم دشمن به ما چشم طمع نداشته باشد باید این سنگرها را پر کنیم.
تعداد بازدید:118
خطبه های نماز جمعه 1396/11/06
خطبه ها

1396/11/06 ساعت: 4:35 PM
• انشاالله در 11 بهمن برای اولین بار "اجلاس استانی نماز" در شهرستان خور برگزار خواهد شد. از فعالان نماز و همه ی شما عزیزان انتظار داریم که حضور به هم برسانید که این نشانه ی اهمیت دادن به نماز است. همچنان که در قرآن فریاد نماز بلند است که " إِنَّ الصَّلاةَ تَنْهى‌ عَنِ الْفَحْشاءِ وَ الْمُنْكَرِ " نماز است که همه ی ما را از بدی ها نگه خواهد داشت، اگر کسی می خواهد از همه ی پلیدی ها و زشتی ها به دور باشد اهل نماز باشد. نماز شخص منحرف را اگر اهل نماز باشد نجات خواهد داد. از عزیزانی که برای این اجلاس تلاش می کنند قدردانی می کنم. • پنج شنبه 12 بهمن " روز ورود امام خمینی (ره ) به ایران" است. شروع دهه ی مبارک فجر است. این دهه را به همه ی مستضعفین جهان و ملت های دربند و همه ی شما عزیزان تبریک عرض می کنم. انشاالله! تا آخر انقلابی بمانیم و نبُریم. انقلابی یعنی؛ احساس تکلیف کردن، متعهد بودن، زیر بار ظلم نرفتن، توجه داشتن به اسلام و اهل بیت(س) و نگاه به امام عصر (ارواحنا له الفداء).******* امروز تمام نقشه های دشمن با همت شما نقش بر آب شده است. دشمنان باید بدانند انقلاب اسلامی ریشه در خانه ها و قلب های کل مستضعفین جهان و قلب همه ی ایرانی ها دارد. مگر می شود نور خدا را خاموش کرد. خدا می خواهد این نظام باقی بماند. اگر انقلابی محشور شدید با امام عصر(ارواحنا له الفداء) و پیغمبران محشور خواهیدشد.******آمریکا باید بداند که هیچ غلطی نمی تواند بکند. با همت شما مردم شاهد نابودی استکبار جهانی هستیم. این دیوانه بازی ها نشان می دهد که چاره ی دیگری ندارند. الحمدلله جبهه ی مقاومت در همه جا حرف اول را زده است.
تعداد بازدید:131
خطبه های نماز جمعه 1396/10/29
خطبه ها

1396/10/29 ساعت: 6:55 PM
• سه شنبه 3 بهمن ماه " ولادت باسعادت عقیله ی بنی هاشم زینب کبری (س)" اتفاق افتاد. این ولادت باسعادت را به پیغمبر اعظم(ص) و فرزندان پاک او خصوصاً امام عصر(ارواحنا له الفداء) و به رهبر عزیز انقلاب(حفظه الله تعالی) و عموم شیعیان و محبان آن حضرت و جمع حاضر عرض تبریک دارم. همچنین این روز را " روز پرستار " نامگذاری کرده اند. به همه ی پرستاران عزیز اناثاً و ذکوراً در هر جا که در حال خدمت رسانی به این مردم عزیز هستند عرض خسته نباشید و تبریک و تهنیت دارم. *******خطاب اول بنده به ریاست محترم جمهور ایران است . ایشان خود یک روحانی است ، مجوز نقد ائمه (ع) را از کجا آورده است؟ پیغمبر خدا و اهل بیت او را هم قابل نقد می دانند. انسان تعجب می کند. در حالی که تاکنون هیچ نقدی از سوی هیچ منتقدی برنتافته است و با اهانت و ناسزاهای دور از شأن به منتقدان تاخته است. این فرمایش صحیحی نبوده است که می شود به امام زمان (عج) نقد کرد.بنابراین نقد کردن پیغمبر و ائمه به این معناست که ما عصمت آنها را نقد کنیم و نسبت خطا را در قول و فعل آنها جایز بدانیم و این خلاف مسلمات شریعت و دین و مذهب است.
تعداد بازدید:115
خطبه های نماز جمعه 1396/10/22
خطبه ها

1396/10/22 ساعت: 7:47 PM
قبل از هر چیز به عنوان یک طلبه ی کوچک از راهپیمایی هفته گذشته و حضور پررنگ شما مردم بسیار تشکر می کنم. هم چنین از اجتماع دیشب و امروز شما قدردانی می کنم که الحمدلله با حضور شما و زحمت عزیزان، محافل بسیار خوبی برگزار شد.*****الحمدلله رب العالمین تیر دشمنان به سنگ خورد. آنها باید بدانند که ملت ایران ، انقلاب و این سرزمین را نشناخته اند. به خودشان زحمت ندهند ؛ زیرا این انقلاب در میان تک تک خانواده های ایرانی ریشه دارد و ما اجازه نخواهیم داد که دشمن بر ما مسلط شود.
تعداد بازدید:123
خطبه های نماز جمعه 1396/10/15
خطبه ها

1396/10/18 ساعت: 6:24 PM
از طرف خودم ،به عنوان یک طلبه کوچک و شما مردم به پا خاسته و از طرف شورای سیاست گذاری ائمه جمعه جناب آقای تقوی از نیروی انتظامی در ارتباط با این فتنه ای که در چند روز اخیر به پا شد تقدیر و تشکر می نمایم. این نیروها شب و روز نداشتند و فداکاری نمودند. عرض خسته نباشید داریم و انشاالله خداوند به همه ی آنها کمک کند. حقاً که خوب درخشیده وبا شجاعت و خویشتن داری و با صلابت عمل نمودند. آن چه که مانع دشمنی و اعمال دشمنی دشمنان اسلام است وجود روح شجاعت، فداکاری و ایمان این ملت است. حضرت آقا(حفظه الله تعالی) فرمودند:« تا ابد مدیون شهیدان عزیز و خانواده های آنها هستیم.» آنها در برابر دشمن خبیث سینه سپر کردند. هم در سوریه و هم در عراق و هم آن چیزی که به فتنه ی اخیر فیصله داد باز هم کمک شهدا بود. پاسداران عزیزی که در همین استان و سایر جاها به شهادت رسیدند، الحمدلله رب العالمین این فتنه را خاموش کرد. نکته ی دیگر حضور شما مردم ولایتمدار می باشد.
تعداد بازدید:117
خطبه های نماز جمعه 1396/10/08
خطبه ها

1396/10/08 ساعت: 3:50 PM
• امروز 8 دی ماه " روز وفات حضرت فاطمه معصومه (س)" است. به امام زمان(ارواحنا له الفداء) و رهبر عزیز انقلاب و عموم شیعیان و محبانش عرض تسلیت داریم. خداوند توفیق دهد تا بتوانیم بیشتر ایشان را بشناسیم.• شنبه 9 دی ماه " سال روز نهم دی و دهه ی بصیرت " است. امام خامنه ای (حفظه الله تعالی ) فرمودند:« نهم دی با دهم دی فرقی ندارد. این مردمند با یک حرکت، که آن حرکت برخاسته از بصیرت، دشمن شناسی و وقت شناسی روز نهم دی را متمایز می کند.» تعبیر رهبری عزیز انقلاب(حفظه الله تعالی ) از نماز جمعه این است که این نماز قرارگاه ایمان، تقوی و بصیرت و اخلاق است. نهم دی نمادی از بصیرت و حضور در عرصه ی مجاهدانه توسط مردم مسلمان ایران است.
تعداد بازدید:154
خطبه های نماز جمعه 1396/10/01
خطبه ها

1396/10/01 ساعت: 10:40 PM
• شنبه 2 دی ماه " روز ولادت حضرت عبدالعظیم حسنی (ع)" است. این روز را خدمت شما سروران گرامی تهنیت عرض می کنم. شخصیتی است که زیارت او ثواب زیارت کربلا را دارد. ایشان محدث بودند و کسی بودند که بسیاری از ائمه را زیارت کرده بودند. وقتی خدمت امام رسید فرمود: « من به آن چه شما امر کردید معتقدم و عمل می کنیم و از آن چه نهی کردید ترک کردم.» اصحاب خوب اعتقادات خود را بیان می کردند. • دو شنبه 4 دی ماه " روز میلاد حضرت عیسی (ع)" است. این روز را به همه ی مسلمانان و کسانی که در دین ایشان هستند تبریک عرض می کنیم. • چهارشنبه 6 دی ماه " ولادت باسعادت امام حسن عسکری (ع)" است. این روز را خدمت همه ی شما خوبان و محضر امام عصر (ارواحنا له الفداء) تبریک عرض می کنم.
تعداد بازدید:115
خطبه های نماز جمعه 1396/09/24
خطبه ها

1396/09/24 ساعت: 5:54 PM
- هشدارهایی که رهبری عزیز انقلاب مرتب می دهند چیزی که می تواند مملکت را نجات دهد همان "اقتصاد مقاومتی" است. رویکرد مسئولین نظام به داخل، توجه به نیرویی که در داخل داریم.امروز دشمن برای تهدید از داخل وارد می شود و غلبه بر مشکلات هم با بهره گیری از توان داخلی ممکن است. امروز هم باید مانند زمان دفاع مقدس به کمک دولت بیاییم و با اتکا و باور درون و قبول نیروی خودی مشکلات اقتصادی و ... را رفع کنیم. ****حرکت ترامپ با همه ی سختی ها برکتی هم داشت. چه کسی می توانست کشورهای اسلامی و غیر اسلامی را علیه اسراییل متحد کند؟ انتفاضه ی چهارم هم شده است. همان وعده ای که رهبر عزیز انقلاب امام خامنه ای (حفظه الله تعالی) دادند تحقق می یابد.
تعداد بازدید:149
خطبه های نماز جمعه 1396/09/17
خطبه ها

1396/09/19 ساعت: 8:59 AM
امام جمعه موقت شهر خور حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ محمد عزیز:در این سال های اخیر دیدید که داعش، این غده ی سرطانی را ایجاد کردند و در بعضی کشورهای اسلامی جنگ و اختلاف به وجود آوردند. حالا که شکست خوردند و روزگارشان به اضمحلال کشیده شد برای سرپوش گذاشتن بر روی این خفت ، ترامپ پایتخت اسراییل را از تلآویو به بیت المقدس منتقل کردند. آنها با مقدسات اسلامی ، قبله ی اول مسلمین بازی کردند. آنها تصور کردند با این توطئه ی ناشیانه می توانند به اهداف خود برسند. در حالی که خشم دومیلیارد مسلمان را در همه ی دنیا برانگیختند. دیری نمی پاید که از این فکر برمی گردند.
تعداد بازدید:163
12345678910...بعدی
ارسال دیدگاه
جستجو در سایت
مانده تا روز جمعه

روز
ساعت دقیقه ثانیه