1397/11/29
مرتب سازی بر اساس:
محدودیت:

خطبه های نماز جمعه 1397/11/26
خطبه ها

1397/11/26 ساعت: 6:59 PM
اولاً؛ به عنوا یک خادم و طلبه ی کوچک از همه ی شما تشکر و تقدیر می کنم که با حضور گرم و تماشایی خود در روز بیست و دو بهمن، مشت محکمی به همه ی منافقین و معاندین نظام به جای گذاشتید. هم از شما مردم و مجریان و هرکسی که به هر شکلی این مجلس باشکوه را ترتیب داد تقدیر می کنم. قطعاً اجر و پاداش به همراه دارد. زیرا دشمنان اسلام را ناراحت کرده اما اولیای خدا و امام زمان(ارواحنا له الفداء) را با حضور خود خشنود کردید. *(*)*یکی از پیام های روز 22 بهمن این بود که باید به آرمان های اوائل انقلاب بازگردیم. زیرا این انقلاب بر اساس مکتب عدالت طلبی، رسیدگی به محرومین و مستضعفین و مقابله با اشرافی گری شکل گرفته بود. ضمن این که مسئولین هم باید به میان مردم بروند و بدانند همگان از آنها حمایت می کنند. عمده ی مشکلات مردم معیشتی و بیکاری جوانان است ولی مردم از تبعیض ها گلایه دارند و ناراحتند. ***(*)*بیانیه رهبر معظم انقلاب(حفظه الله تعالی) برای «گام دوم انقلاب» خطاب به ملت ایران به خصوص جوانان؛ « جوانان عزیز در سراسر کشور بدانند که همه‌ی راه‌ حل‌ها در داخل کشور است. اینکه کسی گمان کند که - مشکلات اقتصادی صرفاً ناشی از تحریم است و علّت تحریم هم مقاومت ضدّ استکباری و تسلیم نشدن در برابر دشمن است؛ پس راه‌حل، زانو زدن در برابر دشمن و بوسه‌زدن بر پنجه‌ی گرگ است- خطایی نابخشودنی است. این تحلیل سراپا غلط، هرچند گاه از زبان و قلم برخی غفلت‌زدگان داخلی صادر می شود، امّا منشأ آن، کانون‌های فکر و توطئه‌ی خارجی است که با صد زبان به تصمیم‌سازان و تصمیم‌گیران و افکار عمومی داخلی القاء می شود.»
تعداد بازدید:22
خطبه های نماز جمعه 1397/11/19
خطبه ها

1397/11/20 ساعت: 7:02 AM
همان طور که استحضار دارید 18 بهمن سال 59 سالگرد اولین نماز جمعه ای است که در این شهر ولایی برگزار شد. بنده به عنوان خادم همه ی شما از ائمه ی جمعه ی گذشته و همه ی عزیزانی که در خصوص نماز جمعه با حضورشان همت کردند تقدیر و تشکر می کنم. همان طور که امام فرمود:« نماز جمعه یادگار ارزشمند شهیدان و حاصل خون پاک شهیدان اسلام است.» • دوشنبه 22 بهمن " پیروزی انقلاب اسلامی و سقوط نظام شاهنشاهی» است. چهلمین سالگرد نظام اسلامی را با حضور خود جشن می گیریم. انشاالله کاری بکنیم که مشت محکمی بر دهان بدخواهان داخلی و خارجی بزنیم. این یکی از شاخه های اعتقادات ماست و می توانیم نظام را تقویت کنیم.
تعداد بازدید:16
خطبه های نماز جمعه 1397/11/12
خطبه ها

1397/11/14 ساعت: 7:09 AM
• از حضور نماینده ی محترم شهرستان خورو بیابانک تقدیر و تشکر می کنم که هر وقت می توانند برای رفع مشکلات به این منطقه می آیند. پیام این ملت را به مجلسی ها برسانید و بگویید: آنقدر به دنبال تصویب معاهدات بین المللی نباشید و وقت خود را روی این مسائل خرج نکنید. امیدوارم وقت بیشتری برای حل مشکلات مردم بگذارند و نظارت بیشتری بر مملکت باشد. • از حضور شما مردم ولایی در مراسمی که به مناسبت ورود امام به این کشور اسلامی تقدیر و تشکر می کنم.
تعداد بازدید:39
خطبه های نماز جمعه 1397/11/05
خطبه ها

1397/11/05 ساعت: 3:34 PM
• ما در موقعیتی قرار گرفته ایم که می خواهیم جشن چهلمین سالگرد پیروزی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را برگزار کنیم. انشاالله جشن و راهپیمایی در سراسر مملکت به پا خواهد شد که با حضور پرصلابت شما مشت محکمی به دهان یاوه گویان و بدخواهان نظام خواهیم زد. مردم بسیار باصفا و بی نظیر هستند و از خواص جلوتر هستند. مسئولین باید با مردم باشند و پای درد دل آنها بنشینند. انقلاب برای خود مردی شده و به بلوغ رسیده و دشمنان از آن می ترسند.مسئولین بدانند که این ترفند دشمن است که به مردم فشار بیاید و اعتراض کنند. نباید آب در آسیاب دشمن بریزیم.
تعداد بازدید:57
خطبه های نماز جمعه 1397/08/04
خطبه ها

1397/08/04 ساعت: 10:16 PM
امام جمعه موقت خور حجت الاسلام والمسلمین شیخ محمد عزیز:از مرحوم شیخ طوسی (قدس سره) در مصباح المتهجد از امام حسن عسکری (علیه السلام) روایت مشهوری دارد که فرمود: « علامت انسان شیعه پنج چیز است: 1- پنجاه و یک رکعت نماز واجب و مستحب، که 17 رکعت فریضه و 34 رکعت نماز مستحبی 2- بر روی مهر و خاک سجده می کند. 3- "بسم الله الرحمن الرحیم" را در نماز بلند می گویند. این اسم اعظم پروردگار است که باید آن را بر گفتار مقدم دارد که موجب برکت است. اگر بسم الله را فراموش کند برکت را از کار خود برداشته است. نوشتن بسم الله و گفتن آن به درستی موجب آمرزش گناهان می شود 4- انگشتر عقیق و فیروزه را در دست راست کند.
تعداد بازدید:10
خطبه های نماز جمعه 1397/07/27
خطبه ها

1397/07/28 ساعت: 10:06 PM
سخنان رهبری امام خامنه ای (حفظه الله تعالی) در جمع نخبگان کشور: همچنین فرمودند: « از نخبگان باید در برنامه ریزی برای مسائل کشورمان استفاده کرد. برخی نخبگان به همراه فکر بلند قدرت مدیریت هم دارند که باید از آنها استفاده شود. اگر از لحاظ علمی پیشرفت نکنیم تهدید دشمنان تمدنی ما دائمی خواهد بود. امروز دانش بشرمرزهایی دارد. نخبگان ما باید در جلوبردن مرزهای علم و دانش سهیم باشند.» امیدواریم که انشاالله الرحمان بتوانیم از این نیروها و سرمایه های بسیار عظیمی که خداوند عنایت کرده به خوبی استفاده کنیم.
تعداد بازدید:6
خطبه های نماز جمعه 1397/07/13
خطبه ها

1397/07/15 ساعت: 9:52 PM
اربعین همایش بسیار بزرگ و اظهار آمادگی برای قیام حضرت مهدی (ارواحنا له الفداء) است. آمریکا و صهیونیست ها مخالف این همایش هستند. دشمنان اسلام کلافه شده اند و نمی دانند چه بکنند. نمی توانند این جمعیت میلیونی را ببیننند. قدرت این همایش بزرگ حسینی و مهدوی آنقدر بالاست که از صدها بمب هسته ای برای دشمن سخت تر و سنگین تر است. لذا از دولت محترم می خواهیم در این خصوص قدم های مثبتی را بردارند و به این جریان کمک کنند. الحمدلله مقدمات در همین شهر فراهم شده است. سعی کنید از این سفر بی نصیب نباشید.
تعداد بازدید:5
خطبه های نماز جمعه 1397/10/28
خطبه ها

1397/10/30 ساعت: 9:09 AM
 نکته ی بعد در مورد نماز جمعه است که عده ای می گویند چرا مسائل سیاسی مطرح می شود؟ اولاً؛ نماز جمعه یادگار شهدای محراب است. شهیدانی که منافقین توان مقاومت در برابر روشنگری های آنان را نداشتند و دست به ترور زدند تا جایگاه نماز جمعه و جماعت را از دست مردم بگیرند. چهار دهه ی گذشته عده ای که تاب شنیدن دردهای مردم را نداشته و مردم را ثناگوی خود می خواستند، همواره به این جایگاه حمله ور می شوند. در طول چهار دهه پس از پیروزی انقلاب اسلامی به بهانه های گوناگون، به نماز جمعه حمله شده و آن چه که در خطبه ها و پیش از آن گفته می شود از کینه ی بدخواهان درامان نبوده است. امام (ره) معمار بزرگ انقلاب اسلامی در رابطه با نماز جمعه در جمع دانشجویان مقیم خارج از کشوردر 20 آبان 57فرمودند:« در خطبه ی نماز جمعه ، مقدرات مملکت باید بیان شود. مسائل سیاسی، اجتماعی و گرفتاری های مسلمانان باید گفته شود و مردم در جریان قرار گیرند.»
تعداد بازدید:42
خطبه های نماز جمعه 1397/10/21
خطبه ها

1397/10/21 ساعت: 6:55 PM
امام جمعه موقت شهر خور حجه الاسلام و المسلمین سید علی آل داود: • شنبه22 دی ماه " روز میلاد فرخنده و سراسر نور و برکت حضرت زینب کبری (سلام الله علیها)" است. اولین دختر در خاندان نبوت ، پدر و مادری همچون علی(علیه السلام) و زهرا(سلام الله علیها) داشت. خانه را نورانی کرد. عمر 58 ساله اش سراسر در خدمت اسلام و قرآن و در خدمت پدر و برادرانش بود. قضیه ی جانسوز کربلا را بعد از شهادت آقا اباعبدالله الحسین(علیه السلام) به زیبایی و اقتدار تمام به پایان رساند و آرام آرام این کاروان دلسوخته ی عاشوراییان را به سلامت به موطن اصلی آنها " مدینه" رساند. بزرگ زن تاریخ بعد از زهرای اطهر (سلام الله علیه اجمعین) بود. ********یاد و خاطره ی جانبازان و شهدای سرافراز دوران انقلاب اسلامی ، دفاع مقدس و جنگ تحمیلی، به خصوص دو عملیات کربلای 4 و5 را گرامی می داریم. بسیاری از عزیزانی که در مجلس ما هستند جزء جوانان قهرمان، پیشتاز و صف شکن جبهه های نبرد علیه ظلم بوده اند. الآن گرد پیری بر موهایشان نشسته در حالی که زمانی دلاوران صحنه ی جنگ بودند. خدا آنان را که زنده اند پایدارشان بدارد و کسانی که شهید شدند و از دنیا رفته اند با شهدای کربلا محشور بفرماید. جانبازان و مجروحینی که باقی مانده اند خداوند شفای کامل و پایداری در راه دین خدا عنایت بفرماید.
تعداد بازدید:61
خطبه های نماز جمعه 1397/10/14
خطبه ها

1397/10/14 ساعت: 3:43 PM
آنهایی که دلشان با غرب و سلطنت طلبان است بدانند امریکا و اروپا خیر ما را نمی خواهند و همیشه سند جنایت آنان آشکاربوده و مانع پیشرفت بوده اند. امیرکبیر از جمله کسانی بود که می خواست بسیاری از مسائل را جلو ببرد، اما انگلستان نگذاشت. امروز هم دشمن از پیشرفت نظام اسلامی به وحشت افتاده است. بحث هسته ای و ... بهانه است و خجالت می کشد بگوید که مخالف پیشرفت ماست. به کوری چشم دشمنان اسلام پیشرفت های علمی روز به روز بیشتر می شود.******* بنده امام جمعه ی خنثی نیستم. نه خطبه ها باید خنثی باشد و نه امام جمعه. کسانی که ایراد می گیرند بدانند امام جمعه ای که خنثی باشد فایده ای ندارد و خطبه ی نماز جمعه ای هم که خنثی باشد ارزشی پیش خدا و پیغمبر ندارد.متأسفانه ریاست جمهور محترم و وزیر امورخارجه صورت مسئله را عوض می کنند. هدف از مذاکرات برداشته شدن تحریم ها بوده است. حالا که متأسفانه آمریکا خارج شده و هم اروپا ما را به بازی گرفته است، مسئولین صورت مسئله را عوض می کنند. می گویند: مذاکرات برای رفع تحریم ها نبوده است. این دروغ به مردم بوده است. امیرمؤمنان (ع) فرمودند: « راه نجات در راستی است.»
تعداد بازدید:52
خطبه های نماز جمعه 1397/10/07
خطبه ها

1397/10/07 ساعت: 4:40 PM
• یکشنبه9 دی ماه " روز بصیرت و میثاق امت با ولایت" است. نهم دی در سال 1388 سند افتخار ملت ایران در مقابل فتنه های استکبار است. به صورت خودجوش همه ی مردم از شهر و روستا به راه افتادند. تنها عکسی که در راهپیمایی ها وجود دارد فقط عکس امام و رهبری است. رهبری(حفظه الله تعالی) فرمودند: « معنای فتنه این است که عده ای با ظاهر دوست و باطن دشمن وارد میدان شده و فضا را غبارآلود کنند. در این فضا دشمن سریع بتواند چهره ی خود را پنهان کند و وارد میدان شده و ضربه بزند.» « در اوائل حوادث بعد از انتخابات شکوهمند 1388 اولین کار ، تردید افکنی در کار مسئولین رسمی کشور بود. این تردید افکنی ها خیلی مضر است. دنیاطلبان برای این که به مقاصد خود برسند در جامعه فتنه ایجاد می کنند؛ جنگها، تبلیغات دروغین، سیاست‌بازیهای ناجوانمردانه؛ اینها ناشی از همین دنیاطلبی هاست.» « شما دیدید فتنه ای به وجود آمد، کارهائی شد، تلاش هائی شد، آمریکا از فتنه گران دفاع کرد، انگلیس دفاع کرد، قدرت های غربی دفاع کردند، منافقین و سلطنت طلب ها دفاع کردند؛ نتیجه چه شد؟ نتیجه این شد که در مقابل همه ی این اتحاد و اتفاق نامیمون، مردم عزیز ما، ملت بزرگ ما در روز نهم دی، در روز بیست و دوی بهمن، آن چنان عظمتی از خودشان نشان دادند که دنیا را خیره کرد. » « مهم ترین هدف از حوادث دوران فتنه ی بعد از انتخابات - این چند ماه - این بود که بین آحاد ملت شکاف بیندازند؛ سعیشان این بود. می خواستند بین آحاد مردم شکاف بیندازند و نتوانستند. امروز معلوم شده است که آن کسانی که در مقابل عظمت ملت ایران، در مقابل کار بزرگ ملت ایران در انتخابات ایستادند، آنها بخشی از ملت نیستند؛ افرادی هستند یا ضد انقلاب صریح یا کسانی که بر اثر جهالت خود، بر اثر لجاجت خود، کار ضد انقلاب را می کنند؛ ربطی به توده ی مردم ندارند. » انتظار از خواص این است که موضع خود را مشخص کنند و نکردند.
تعداد بازدید:25
خطبه های نماز جمعه 1397/09/30
خطبه ها

1397/10/03 ساعت: 4:13 PM
یکی از ویژگی های حکومت حضرت مهدی (ارواحنا له الفداء) آشکارشدن همه ی ابعاد در دین در عصر حکومت آن حضرت است. همان طور که آقا امام صادق (علیه السلام) فرمودند:« وَ هُوَ اَلْمُظْهِرُ عَلَى اَلدِّينِ كُلِّهِ وَ هُوَ اَلْمَهْدِيُّ عَلَيْهِ اَلسَّلاَمُ .امام زمان آشکارکننده ی همه ی ابعاد دین است.» دومین ویژگی حکومت جهانی آن حضرت عدالت، امنیت و فراوانی نعمت است. امیرمؤمنان علی (علیه السلام) فرمودند:« در آن عصر باران بسیار ببارد، زمین گیاهان خود را آشکار می سازد. کینه ها از دل ها برطرف می گردد. درندگان و حیوانات آرامش بیابند به طوری که زنی بین عراق و شام را می پیماید و در این فاصله ی طولانی گام هایش بر روی گیاه می گذرد. زنبیلش بر سرش می باشد. هیچ درنده ای در مسیر او را نمی ترساند.» انشاالله! خداوند توفیق دهد تا بتوانیم از سربازان آن حضرت باشیم.
تعداد بازدید:8
خطبه های نماز جمعه 1397/09/23
خطبه ها

1397/09/26 ساعت: 11:21 AM
• سه شنبه 27 آذرماه " وفات حضرت معصومه (س) کریمه ی اهل بیت "است. این وفات را به محضر امام عصر(ارواحنا له الفداء) و عموم شیعیان و محبان آقا امیرالمؤمنین(ع) و فرزندان پاکش و خصوصاً جمع حاضر عرض تسلیت دارم. امام جواد(ع) فرمودند:«مَن زَارَ قَبْرَ عَمَّتِی بِقُمَّ فَلَهُ الْجَنَّةُ، کسی که در قم قبر عمه ام را زیارت کند بهشت برای اوست.»
تعداد بازدید:62
خطبه های نماز جمعه 1397/09/16
خطبه ها

1397/09/16 ساعت: 6:25 PM
• جمعه 16 آذر ماه " روز دانشجو " است. هم در زمان گذشته و هم امروز قشر دانشجو و حوزه پیوند خوبی با هم دارند و دشمن می خواهد بین این دو قشر فاصله بیندازد. کسانی که این پیوند را ایجاد کردند شهید مفتح(ره) و مطهری و بهشتی بود. دانشجویان قشر بیداری بوده اند. در صحنه ی جنگ نیز حضور فعالی داشته اند. ما این روز را گرامی می داریم و خدمت دانشجویان عزیز تبریک عرض می کنیم.
تعداد بازدید:37
خطبه های نماز جمعه 1397/09/09
خطبه ها

1397/09/13 ساعت: 9:57 AM
در خصوص منابع طبیعی ، عزیزان کشاورز می دانند یک درخت که بخواهد به ثمر برسد سال ها طول می کشد. چرا مسئولین منابع طبیعی خوابند؟ چرا اگر شتری بوته ی طاق یا گز را بخورد، شتردار را دادگاهی می کنیم ولی کنار هر بوته ای که آتش می زنند و پارتی برگزار می شود مانعی نیست. جنگلبانی و منابع طبیعی کجایید؟ چرا به اینها رسیدگی نمی شود؟ این شکایت مردم در منابع طبیعی و هم در بحث کشاورزی است.
تعداد بازدید:38
خطبه های نماز جمعه 1397/07/06
خطبه ها

1397/07/06 ساعت: 4:31 PM
• شنبه 7 مهر " روز بزرگداشت فرماندهان شهید دفاع مقدس " است. یاد شهدا امنیت به ما داده و این مملکت را بیمه کرده است. مردان بزرگی در مسیر دفاع از انقلاب و کشور اسلامی جان داده اند. انسان هایی که در حد مستجاب الدعوة بوده اند. در عملیات هایی که به بن بست می رسید شهدایی مانند شهید برونسی با توسل به ائمه قفل عملیات را باز می کردند. یاد و خاطره ی همه ی سرداران و فرماندهان جنگ را گرامی می داریم. بیشترین شهدای فرمانده ما در عملیات کربلای 5 بود.
تعداد بازدید:58
خطبه های نماز جمعه 1397/06/30
خطبه ها

1397/06/30 ساعت: 6:05 PM
• شنبه 31 شهریورماه " هفته دفاع مقدس " است . این هشت سال دفاع مقدس به ما آبرو و عزت داد. امام (ره) فرمود: هرچه داریم از دفاع مقدس است. یاد و خاطره ی این ایام و شهیدانی را که در این مسیر جان دادند گرامی می داریم. در دفاع مقدس، جنگ جهانی بود. از بیش از سی و دو کشور اسیر داشتیم و مستند آنها موجود است. 32 کشور صدام را با نیرو و بقیه کشورها با پول یاری کردند. الحمدلله از اول انقلاب تا کنون شاهد شکست دشمنان اسلام هستیم. آن هیمنه و ابهت آنها در هشت سال دفاع مقدس شکسته شد." إِن تَنصُرُواْ اللَّهَ یَنصُرْكُمْ وَ یُثَبِّتْ أَقْدَامَكُمْ‏" این وعده خدا برای همیشه برای ما ثابت شد. امروز خدا را شکر شاهد پیروزی جبهه ی مقاومت هستیم. دشمن نمی داند چه بکند؟ بعضی می گویند ما در جبهه خیلی کارها کردیم. آن چه که ما را در جبهه پیروز کرد تبعیت از ولایت بود. امروز هم در تمام جبهه ها این موضوع می تواند ما را پیروز کند. نگهداری گذشته به این است که میزان تبعیت خود را از رهبری بسنجید. اگر شما در جبهه بودید چرا در فضاهای مجازی خلاف نظام می گویید؟ ملاک حال فعلی افراد است.
تعداد بازدید:74
خطبه های نماز جمعه 1397/06/23
خطبه ها

1397/06/23 ساعت: 6:49 PM
• دوشنبه 7 محرم " مسدود شدن آب بر روی خیمه های آقا امام حسین(علیه السلام) " است . پیشاپیش شهادت مظلومانه ی آن امام همام و همین طور شهادت یاران یاوفای آن حضرت را به حضرت ولی عصر (ارواحنا له الفداء) همه ی شما عزیزان نمازگزار این هفته تسلیت عرض می کنم. انشاالله خوب برای خدا عزاداری کنیم که این کار یکی از راه های شکر است. خود را در این مجالس و محافل بیمه کنید. محزون شدن ، اشک ریختن، حضور در مجالس سید شهیدان عبادت است. هرکسی هرکاری برای گرم ترشدن این عزاها و ماتم ها انجام دهد اجر بزرگی دارد. در روضه ها اولاً! نظم را رعایت کنید. فرهنگ خوب نشستن، خوب گوش کردن، کنترل فرزندان را رعایت کنیم. انشاالله! امسال عزاداری ها در سراسر ایران باشکوهتر برگزار شود.
تعداد بازدید:63
خطبه های نماز جمعه 1397/06/16
خطبه ها

1397/06/16 ساعت: 5:57 PM
• شنبه 17 شهریور " قیام 17 شهریور و کشتار جمعی از مردم به دست مأموران ستم شاهی در سال 1357" است . هزاران شهید جان دادند که این نظام به وجود بیاید.آسان به دست نیامده که آسان از دست برود. امروز دشمن تمام قد در مقابل نظام ما ظاهر و باطن ایستاده و کوتاهی نمی کند. امام (ره) فرمود:« حفظ نظام از اوجب واجبات است.» به بعضی از بی مدیریتی ها و نامهربانی ها کار نداریم ولی اصل نظام را باید حفظ کنیم. یاد و خاطره ی همه ی شهیدان را گرامی می داریم.**• سه شنبه 20 شهریور" آغاز سال جدید هجری قمری و اول محرم" است. از همه ی هیئت ها و مردم ولایتمدار و عزیز تقاضا دارم که برنامه ها را طوری تنظیم کنید که با انجام یک عمل مستحب ، عمل واجب از بین نرود. مثلاً تا یک و دو نصف شب عزاداری می کنند و از آن طرف نماز صبح قضا می شود. رهبری عزیز(حفظه الله تعالی) فرمودند: "کسی که نماز صبحش قضا شود یک سال طول می کشد تا این موضوع ترمیم شود." انشاالله! با نظمی که امیرالمؤمنین (ع) توصیه کرده اند برنامه ها اجرا شود. حسین بن علی (ع) سر دسته ی انقلابی هاست. سخنرانان باید سخنان انقلابی حسین(ع) را با بیان شیوا بیان کنند. دشمن نمی خواهد این سخنان گفته شود. انشاالله! امسال محرمی بهتر از هر سال داشته باشیم و وجود خود، مملکت و نظام اسلامی را با حضور در مجالس حسین بن علی (ع) بیمه کنیم.
تعداد بازدید:76
خطبه های نماز جمعه 1397/06/09
خطبه ها

1397/06/09 ساعت: 9:21 PM
برادران عزیز! دشمن تمام راه ها را علیه کشور امتحان کرده است از هشت سال دفاع مقدس، کودتاها و ... اما به فضل الهی و هوشیاری مردم و مسئولین نتیجه نگرفته است. تنها راه پیش روی خود را هم جنگ اقتصادی می بیند. وزیر خارجه ی امریکا برای این هدف هم تدابیر جدی دیده است. برای این که در این جنگ موفق شود می گوید: دومیلیارد و سیصد میلیون دلار بودجه تصویب کرده است. بیشتر آن در فضاهای مجازی بوده است. انتشار اکاذیب و تهمت ها و اخبار دروغ در این فضاها فراوان است. طی این چهل سال هرچه نقشه کشیدند این مردم ولایی و شهید داده و جان داده برای اسلام هرگز از راه امام(ره) و شهدا کوتاه نخواهند آمد.
تعداد بازدید:58
12345678910...بعدی
ارسال دیدگاه
جستجو در سایت
مانده تا روز جمعه

روز
ساعت دقیقه ثانیه