1398/04/27
کد : 900 تاریخ : 1394/02/15 ساعت: 1:48 PM تعداد بازدیدها : 572

پایان سه روز مراسم معنوی اعتکاف سال94
بنا به گزارش ستاد برگزاری اعتکاف؛ شامگاه روز پانزدهم رجب قریب یکصد وچهل نفر از معتکفین سطح شهر خور با کوله باری از معرفت و شناخت مراسم اعتکاف امسال را به پایان رساندند.

بنا به گزارش ستاد برگزاری اعتکاف؛ شامگاه روز پانزدهم رجب قریب یکصد وچهل نفر از معتکفین سطح شهر خور با کوله باری از معرفت و شناخت مراسم معنوی اعتکاف امسال را به پایان رساندند .

لازم به ذکر است در روز آخر اعتکاف ، برنامه های فرهنگی از جمله مراسم ختم دسته جمعی قرآن کریم ، قرائت ادعیه وارده ، سخنرانی در مساجد محل اعتکاف و مراسم وفات حضرت زینب(سلام الله علیها ) در صبح و اعمال معنوی ام داود با حضور روحانیون و مداحان محترم اهلبیت عصمت و طهارت (علیهم السلام)  در عصر اجرا گردید .همچنین با حضور امام جمعه ی محترم و مسئولین ستاد اعتکاف در جمع معتکفین برنامه اختتامیه با تقدیر از حضور این بزرگواران در این مراسم معنوی و شرکت در برنامه های معنوی پیش بینی شده  برای ایشان و یادبود اعتکاف سال 94 و اهداء هدیه به آنها در هر سه مسجد  پایان پذیرفت.

جلسه آسیب شناسی اعتکاف سال 94 با بررسی فرم های نظرسنجی معتکفین و برنامه های فرهنگی و پشتیبانی اجرا شده با حضور عوامل اجرایی اعتکاف و خادمین بزرگوار اعتکاف به زودی تشکیل خواهد شدآخرین بروزرسانی : 1394/02/19 ساعت: 11:09 AM
ارسال شده توسط : علیرضا فرخ
ارسال دیدگاه
اخبار سایت رهبری (مدظله)
جستجو در سایت
مانده تا روز جمعه

روز
ساعت دقیقه ثانیه