1397/06/28
کد : 796 تاریخ : 1393/5/28 ساعت: 1:18 PM تعداد بازدیدها : 469

برگزاری دهمین جلسه مراسم های مذهبی شهر خور
دهمین جلسه برنامه ریزی مراسم های مذهبی شهر خور ساعت 14:00 روز یک شنبه 26/05/93 با حضور اعضای ستاد برنامه ریزی مراسم های مذهبی در محل دفتر اداره تبلیغات اسلامی تشکیل گردید .

دهمین جلسه برنامه ریزی مراسم های مذهبی شهر خور ساعت 14:00 روز یک شنبه 26/05/93 با حضور اعضای ستاد برنامه ریزی مراسم های مذهبی در محل دفتر اداره تبلیغات اسلامی تشکیل گردید .

در ابتدای جلسه ، دبیر ستاد گزارشی از روند فعالیت های انجام شده ماه گذشته را بیان نموده و مجدد به اهداف تشکیل این ستاد مبنی بر برنامه ریزی این ستاد برای مناسبت ها برای یک مراسم مرکزی در جوار امامزاده کمال الدین سید داود   (علیه السلام) که همچون نگینی در مرکز شهر می درخشد بوده اشاره نموده و سپس با توجه به این که در ماه شوال فقط یک مناسبت شهادت امام جعفر صادق (علیه السلام) بوده و این مراسم نیز از آن 5 مراسمی است که به طور متمرکز و روز شهادت در جوار امامزاده تاکنون برنامه ریزی و برگزار شده با همفکری اعضاء به شرح زیر به تصویب رسید :

  • مراسم روز شهادت امام جعفر صادق(علیه السلام) با توجه به همزمانی روز جمعه وبرگزاری نماز جمعه ، بین دو نماز جمعه و عصر با مداحی و سینه زنی در محل مصلی انجام خواهد شد .
  • اطلاعیه مراسم روز شهادت ، 24 ساعت قبل توسط اداره تبلیغات اسلامی در مساجد و معابر پرتردد نصب خواهد شد .
  • اطلاع رسانی از طریق شبکه دولت برای کارکنان دولت نیز انجام می پذیرد .
  • مراسم شب شهادت رییس مکتب شیعه حضرت امام جعفر صادق (علیه السلام ) روز پنج شنبه 30/05/93 بعد از نماز مغرب و عشاء در مساجد جامع ، 12 امام و الزهراء با حضور نمازگزاران بزرگوار و ائمه مساجد یاد شده با برگزاری مداحی و سخنرانی انجام خواهد شد .
  • مراسم مرکزی در جوار امامزاده سید داود(علیه السلام) نیز با اطلاع رسانی قبلی برگزار خواهد شد .

 

درپایان مقررشد جلسه بعدی درجهت بررسی مراسم های  پیش بینی شده در ماه ذی القعده با حضور اعضاء محترم ستاد و مسئولین مرتبط با هماهنگی قبلی  تشکیل گردد .

 


آخرین بروزرسانی : 1393/5/28 ساعت: 1:18 PM
ارسال شده توسط : علیرضا فرخ
ارسال دیدگاه
جستجو در سایت
مانده تا روز جمعه

روز
ساعت دقیقه ثانیه