1397/09/24
کد : 755 تاریخ : 1393/4/14 ساعت: 9:48 AM تعداد بازدیدها : 508

برگزاری دومین جلسه ستاد تکریم امامزاده کمال الدین سید داود(علیه السلام ) در سال 1393
دومین جلسه برنامه ریزی مراسم تکریم امامزاده کمال الدین سید داود(علیه السلام) در سال 1393 با حضور شورای اجرایی این مراسم ساعت 19 روز جمعه مورخ 13/04/93 در محل دفتر امام جمعه به منظور بررسی چگونگی اجرای مراسم برگزار گردید .

   دومین جلسه برنامه ریزی مراسم تکریم امامزاده کمال الدین سید داود(علیه السلام) در سال 1393 با حضور شورای اجرایی این مراسم ساعت 19 روز جمعه مورخ 13/04/93 در محل دفتر امام جمعه به منظور بررسی چگونگی اجرای مراسم برگزار گردید .

    در ابتدای جلسه پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید ، مسئول اجرایی ستاد تکریم ضمن عرض خیر مقدم به حضار گرامی به بیان برخی فعالیت های گذشته از جمله شناسایی بیش از 80 نفر از رانندگان و ارسال نامه جهت دریافت کمک برای اجرای مراسم اشاره نمودند و این موضوع نیز بدین خاطر پیگیری شده که در سال جاری انجام این مراسم با همت و مساعدت قشر زحمتکش رانندگان صورت می پذیرد .سپس دبیر جلسه گزارشی از مصوبات جلسه گذشته را ارائه نمود و سپس تک تک حاضرین در جلسه به بیان دیدگاه های خویش برای بهتر برگزار شدن برنامه های اجرایی مراسم تکریم در سال جاری پرداختند که اهم موضوعات اشاره شده به شرح زیر می باشد :

 1. در صورت آماده نشدن رواق ورودی امامزاده ، جایگاه در ورودی به شبستان آماده و مراسم در صحن امامزاده  برگزار خواهد شد  .
 2. بنرها و تراکت ها قبل از نصب و طراحی نهایی به رؤیت امام جمعه محترم رسیده و پس از تصویب اجرایی گردد .
 3. یک بنر بزرگ برای جایگاه مراسم ، تعدادی بنرهای کوچک برای سطح شهر و روستاها و تعدادی تراکت A3 نیز در معابر عمومی نصب گردد.(پیگیری کننده آقای حسین امیری)
 4. دعوت نامه برای سادات و رانندگان محترم ماشین آلات سنگین بین شهری طراحی و در اختیار آنان قرار گیرد .(با پیگیری آقایان حاج محمدرضا فیروزی و حسین امیری)
 5. مدیریت تهیه فرش و موکت برای مفروش کردن صحن امامزاده به عهده آقایان کربلایی سیدمرتضی آل داود ، سیداحمد آل داود و سعید فیروزی خواهد بود .
 6. در راستای پیگیری امور ،تا قبل از اجرای مراسم تکریم ، دو جلسه دیگر برگزار گردد .(پیگیری کننده آقای حاج محمدرضا فیروزی)
 7. بنرها و تراکت ها و دعوت نامه ها تا قبل از ایام و لیالی قدر آماده و تحویل ستاد تکریم قرار گیرد .( با پیگیری آقای حسین امیری)
 8. در جلسه بعدی برای مباحث صوت و روشنایی از آقایان سیدعلی آل داود،کاظم عظیمی و آرمین غلامرضایی دعوت به عمل آید .(با پیگیری آقایان حاج محمدرضا فیروزی ، حاج حمید زرگر و سعید فیروزی)
 9. دعوت از خیّر اصفهانی که کرامتی از امامزاده را دریافت داشته است .( با پیگیری آقای کربلایی سیدمرتضی آل داود)
 10. در مراسم تکریم ،تجلیل از افرادی که در کاشی کاری رواق ها مساعدت مالی و معنوی داشته اند در دستور کار قرار گیرد .(با پیگری اداره اوقاف و آقایان  کربلایی سیدمرتضی آل داود و رضا کوهی)
 11. تهیه کلیپ و نماهنگی از بیان کرامات امامزاده، کاشی کاری رواق ها و مصاحبه با افراد و فعالین در این زمینه، رانندگانی که تاج ماشین خود را به نام امامزاده مزین نموده اند، گزارش رییس هیئت امناء امامزاده از روند فعالیت های یک ساله، سخنان رییس محترم اداره اوقاف در مورد امور عمرانی و پیگیری های صورت گرفته ، سخنان نیکوکار بزرگوار آقای رجبی ، بیان کرامات دیده شده توسط رانندگان و ...... در دوبخش مجزا ( با پیگیری آقایان رسول ایزدی، محسن فیروزی و رضا کوهی)
 12. دعوت از نماینده محترم مجلس، مدیرکل اوقاف استان، مدیر امور بقاع متبرکه استان، حاج آقا رجبی و سایر مسئولین و خیرین بزرگوار( با پیگیری اداره اوقاف و آقای حاج محمد یوسفی)
 13. برای پخش نماهنگ های طراحی شده در قسمت های مختلف صحن امامزاده ، از دیتاشو و تلویزیون های مناسب استفاده گردد .
 14. تهیه صندوق های کمک به مراسم امامزاده جهت تحویل به افراد مورد نظر تا قبل از اجرای مراسم تکریم که در جلسه بعدی نهایی خواهد شد .     ( با پیگیری آقایان حاج محمدرضا فیروزی و مهدی غلامرضایی)
 15. جایگاه ویژه ای برای رانندگان پیشکسوت در مراسم تکریم در نظر گرفته شود (با پیگیری آقای حسین امیری)
 16. در جلسه بعدی برای استفاده از نظرات رانندگان محترم از تعدادی از رانندگان پیشکسوت دعوت به عمل آید .( با پیگیری آقایان حاج محمدرضا فیروزی و مهدی غلامرضایی)
 17. پذیرایی جلسه توسط اداره اوقاف و هیئت امناء امامزاده برنامه ریزی خواهد شد .
 18. آقای حاج محمد یوسفی به عنوان هماهنگ کننده در امور مربوط به مدعوین در جلسه معرفی گردید تا در جلسات بعدی حضور یابند .
 19. فراخوان شعر و دکلمه و بیان کرامات و ....تا قبل از ایام و لیالی قدر انجام گیرد .( با پیگیری آقای حاج امیرحسین امینی)
 20. جلسه بعدی ستاد تکریم دوشنبه 16/04/93 ساعت 18:30 در محل دفتر امام جمعه خواهد بود .     

      لازم به ذکر است که در تاریخ 19/01/93 اولین جلسه ستاد تکریم امامزاده در سال جدید با حضور  امام جمعه محترم و اعضای شورای اجرایی مراسم تشکیل شده بود .

 
 


آخرین بروزرسانی : 1393/4/15 ساعت: 9:59 AM
ارسال شده توسط : علیرضا فرخ
ارسال دیدگاه
جستجو در سایت
مانده تا روز جمعه

روز
ساعت دقیقه ثانیه