1397/09/24
کد : 715 تاریخ : 1393/2/27 ساعت: 11:33 AM تعداد بازدیدها : 477

پایان سه روز بندگی و عبادت خالصانه
بنا به گزارش ستاد برگزاری اعتکاف؛ شامگاه روز پانزدهم رجب بیش از یکصد وهشتاد نفر از معتکفین سطح شهر خور با کوله باری از معرفت و شناخت راهی منازل خویش شدند.

پایان سه روز بندگی و عبادت خالصانه در اعتکاف

بنا به گزارش ستاد برگزاری اعتکاف؛ شامگاه روز پانزدهم رجب بیش از یکصد وهشتاد نفر از معتکفین سطح شهر خور با کوله باری از معرفت و شناخت راهی منازل خویش شدند. .

لازم به ذکر است در روز آخر اعتکاف ، برنامه های فرهنگی از جمله مسابقه صحیفه سجادیه ، مراسم ختم دسته جمعی قرآن کریم ، قرائت ادعیه وارده ، سخنرانی در مساجد محل اعتکاف و مراسم وفات حضرت زینب(سلام الله علیها ) در صبح و اعمال معنوی ام داود با حضور روحانیون و مداحان محترم اهلبیت عصمت و طهارت (علیهم السلام)  در عصر اجرا گردید .همچنین با حضور امام جمعه ی محترم و مسئولین ستاد اعتکاف در جمع معتکفین برنامه اختتامیه با تقدیر از حضور این بزرگواران در این مراسم معنوی و شرکت در برنامه های معنوی پیش بینی شده  برای ایشان و یادبود اعتکاف سال 93 و اهداء هدیه به بزرگسالان و کم سن و سال ترین معتکف در هر سه مسجد  پایان پذیرفت.

جلسه آسیب شناسی اعتکاف سال 93 با بررسی فرم های نظرسنجی معتکفین و برنامه های فرهنگی و پشتیبانی اجرا شده با حضور عوامل اجرایی اعتکاف و خادمین بزرگوار اعتکاف در هفته جاری تشکیل خواهد شدآخرین بروزرسانی : 1393/3/1 ساعت: 9:47 AM
ارسال شده توسط : علیرضا فرخ
ارسال دیدگاه
جستجو در سایت
مانده تا روز جمعه

روز
ساعت دقیقه ثانیه