1398/03/02
کد : 570 تاریخ : 1392/10/28 ساعت: 7:46 AM تعداد بازدیدها : 637

برگزاری جلسه شورای معاونین ستاد نماز جمعه 92/10/26
روز پنج شنبه مورخ 26/10/92 ساعت 18:00 جلسه شورای معاونین و مسئولین دفاتر ستاد نماز جمعه در محل دفتر امام جمعه تشکیل گردید .

روز پنج شنبه مورخ 26/10/92 ساعت 18:00 جلسه شورای معاونین و مسئولین دفاتر ستاد نماز جمعه در محل دفتر امام جمعه تشکیل گردید .

در ابتدای جلسه پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید ، مسئول ستاد نماز جمعه ضمن تبریک ایام هفته وحدت و میلاد موفورالسرور پیامبر اعظم و امام جعفر صادق(علیهم السلام) و همچنین اظهار آرزوی قبولی زیارت سفر معنوی حج عمره امام جمعه محترم به اقدامات صورت گرفته در هفته گذشته از جمله تهیه و نصب بنرهای موضوعی و نیز گزارش بازدید بازرس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کل کشور حاج آقا غفاری اشاره داشتند و سپس به برخی موضوعات پیشنهادی پرداختند که اهم موضوعات و مصوبات این جلسه به شرح زیر می باشد :

 1. خطیب جمعه این هفته حضرت حجه الاسلام و المسلمین حاج آقا ذوالفقاری امام جمعه محترم خواهند بود .
 2. مجری نماز جمعه حاج محمد حیدر می باشد .
 3. به مناسبت ایام هفته وحدت و میلاد پیامبر اعظم و امام صادق(علیهم السلام) پذیرایی بین دو نماز از طرف ستاد نماز جمعه و با مساعدت خیرین بزرگوار صورت می پذیرد .
 4. دعای وحدت و مولودی خوانی توسط حاج محمد حیدر صورت می پذیرد .
 5. به منظور تکریم از فعالین ستاد نماز جمعه به ویژه مسئولین زیرشاخه های ستاد دیداری توسط امام جمعه محترم و اعضای ستاد در برنامه جمعه شب ها با خانواده آنان صورت پذیرد .
 6. از هفته آینده جلسات شورای معاونین و مسئولین دفاتر ستاد در منازل اعضاء برگزار خواهد شد .
 7. این جلسات پس از جلسات اخلاق امام جمعه محترم در چهارشنبه شب ها صور می پذیرد .
 8. جلسه هفته آینده در منزل کربلایی سیدمرتضی آل داود برگزار خواهد شد .
 9. پس از یک دور برگزاری جلسات در منزل، آسیب شناسی خواهد شد و در صورت رضایت نسبی و عدم بروز مشکل در روند جلسات این موضوع ادامه خواهد یافت .
 10. به منظور تشویق و ترغیب دانش آموزان کلاس دوم رشته ریاضی دبیرستان امام خمینی که مقام اول استانی را در مسابقه پیشرفت تحصیلی کسب نموده اند در یکی از نماز جمعه ها با هماهنگی قبلی از ایشات تجلیل به عمل خواهد آمد .
 11. جلسه فوق العاده شورای معاونین و مسئولین دفاتر با حضور مجریان نماز جمعه به منظور بررسی برنامه های قبل و حین اجرای مراسم نماز جمعه در دوشنبه هفته آینده برگزار خواهد شد .
 12. بنرهای تهیه شده با موضوع نماز جمعه برای نصب در روز جمعه در ورودی غربی مسجدالنبی با هماهنگی معاونت پشتیبانی برنامه ریزی و هماهنگی لازم صورت خواهد پذیرفت .
 13. به منظور ادامه تبلیغات خیابانی با بنرهای موضوعی نماز جمعه که توسط شهردار قبلی انجام می شده ، جلسه ای با حضور شهردار جدید در بهمن ماه برای توجیه و آشنایی بیشتر موضوع تشکیل خواهد شد .
 14. جوایز مسابقه احکام که در ماه مبارک رمضان برگزار شده بود با هماهنگی معاونت فرهنگی تهیه و در یکی از هفته ها اسامی برندگان اعلام گردد .
 15. مسابقه کتابخوانی ویژه اعضاء ستاد و مسابقه نقاشی نونهالان آدینه مهد به مناسبت دهه فجر در دستور کار جلسات آینده قرار گیرد .


آخرین بروزرسانی : 1392/10/28 ساعت: 9:14 AM
ارسال شده توسط : علیرضا فرخ
ارسال دیدگاه
اخبار سایت رهبری (مدظله)
جستجو در سایت
مانده تا روز جمعه

روز
ساعت دقیقه ثانیه