1397/06/28
کد : 1007 تاریخ : 1395/03/22 ساعت: 1:53 PM تعداد بازدیدها : 816

برگزاری اردوی اعضای ستادنمازجمعه
اردوی اقامه ویژه فعالین ستاد نماز جمعه به همراه اعضای خانواده های آنان روز چهارشنبه 22/02/95 به ظرفیت بیش از 160 نفر در محل اردوگاه شهید فهمیده ایراج برگزار گردید .

بسمه تعالی

به گزارش ستاد برگزاری نمازجمعه خوروبیابانک ؛ اردوی اقامه ویژه فعالین ستاد نماز جمعه به همراه اعضای خانواده های آنان  روز چهارشنبه 22/02/95 به ظرفیت بیش از 160 نفر در محل اردوگاه شهید فهمیده ایراج برگزار گردید .

در این اردو که از ساعت 15:00 با حرکت از میدان شهرداری با استفاده بیش از 40 خودرو سواری شخصی ، آغاز شد ، در ساعت 16:30 در محل اردوگاه اسکان یافته و پس از پذیرایی اولیه و خوش آمدگویی به مدعوین بزرگوار ، نشست صمیمی اعضای ستاد ساعت 17:00 با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید آغاز گردید . در ادامه پس از پخش سرود جمهوری اسلامی ، آقای حاج حمید زرگر معاونت محترم سیاسی – امنیتی ستادنمازجمعه، ضمن عرض خیر مقدم ، از حضور فعال خواهران وبرادران در این نشست صمیمی تشکر و قدردانی نمودند سپس آقای امیرحسین هنری از اعضای ستاد نماز جمعه به بیان قرائت اشعاری در مدح امام سجاد به مناسبت میلاد موفورالسرور این امام همام پرداختند .سپس مسئول ستاد نماز جمعه به بیان گوشه هایی از عملکرد ستاد در سال گذشته و تلاش ها و حمایت های بیدریغ امام جمعه محترم از ستاد نماز جمعه پرداختند . ایشان در بخش دیگری از صحبت های خود از تلاش های معاونین و مسئولین دفاتر ستاد در دوره های گذشته و دوره جدید تشکر و قدردانی نموده و توجه حضار را به سایت ستادنمازجمعه جهت اطلاع از آخرین اخبار فعالیت های ستا نمازجمعه سوق دادند . ایشان در پایان سخنان خود به بخش کوتاهی از مهم ترین اقدامات ستاد نماز جمعه اشاره نمودند . همچنین از حضور گرم معاونت محترم فرماندار ،شهردار محترم و فرماندهی محترم انتظامی شهرستان در جمع اعضای ستاد نماز جمعه تقدیر و تشکر نمودند . در ادامه از نوای گرم مداحان اهلبیت عصمت و طهارت ( از اعضای ستادنمازجمعه) آقایان حاج محمد حیدر و حاج محمد یوسفی با موضوع موالید شعبان استفاده شد .

در بخش دیگری از مراسم ، آقای حاج عطاءالله ایرجی معاونت محترم فرماندار طی سخنان کوتاهی ضمن تشکر از اعضای ستاد در انجام امور فرهنگی در سطح شهر به بیان نکته اخلاقی در رابطه با زندگی امام سجاد (علیه السلام) پرداختند .

آخرین بخش این نشست صمیمی که قبل از نمازمغرب وعشاء بود ، حضرت حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا مهدی نژاد ضمن بیان نکاتی در مورد مسائل نماز جمعه از فعالیت های اعضای ستاد نماز جمعه که با خلوص نیت و بدون هیچ گونه چشمداشتی در همه هفته انجام می دهند تقدیر و تشکر نموده و در ادامه از مربیان آدینه مهد ستاد و نیز انتظامات برادران با اهداء لوح تقدیر و یادبود قدردانی به عمل آمد .سپس در فاصله کوتاه قبل از نماز مغرب و عشاء برادران در جمع صمیمی خود به بیان برخی مسائل و مشکلات  مراسم نماز جمعه پرداخته و خواهران محترمه در دو برنامه جداگانه از بحث اخلاقی و آموزش خانواده آقای عطاءالله ایرجی استفاده برده و مربیان آدینه مهد و انتظامات خواهران با حضور مسئول واحد خواهران و معاونین این بخش به برنامه ریزی در این دو بخش و بررسی مسائل و مشکلات موجود پرداختند . همزمان با اجرای این برنامه ها ،  در نمازخانه اردوگاه ، از طریق واحد فرهنگی نیز برنامه های فرهنگی ومسابقات متعدد و جذابی برای فرزندان ، دانش آموزان اعضای ستاد نماز جمعه توسط حضرت حجت الاسلام و المسلمین شیخ روح الله توکل برگزار شدو به برترین ها هدایایی به رسم یادبود تقدیم گردید .بعد از اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء ، جناب آقای استوار  فرماندار محترم شهرستان  نیز با موضوع اقتصاد مقاومتی سخنانی را بیان داشتند و در ادامه این قسمت از برنامه نیز از دو تن از فعالین بخش پشتیبانی که در این مراسم اردو ، ستاد را یاری داده بودند تقدیر و تشکر شد.

.ساعت 22:00 پس از صرف شام و پذیرایی ، تمامی بزرگواران در صحت وسلامتی کامل به منازل خویش بازگشتند .

نکته قابل ذکر آن که در هنگام ورود فرزندان و نونهالان از فضای سبز و طبیعی این اردوگاه حظ و بهره کافی رابرده و در هنگام  بازگشت به خور نیز تعدادی از اعضاء و خانواده های آنان به زیارت امامزاده ابراهیم (ع) آبگرم مشرف شدند .

نکته پایانی این که افراد شرکت کننده در این اردو از فعالین ستاد نماز جمعه بوده اند .

ستاد نماز جمعه خور در حال حاضر بیش از 75 نفر عضو داشته که در این اردو قریب به 45 خانواده از آنان با ظرفیت  بیش از 160 نفر شرکت نمودند .آخرین بروزرسانی : 1395/03/22 ساعت: 1:53 PM
ارسال شده توسط : علیرضا فرخ
ارسال دیدگاه
جستجو در سایت
مانده تا روز جمعه

روز
ساعت دقیقه ثانیه